WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Darmowy motyw Modern Warfare dla największych fanów

Komu motyw Modern Warfare? Znajdziecie go w sklepie PlayStation Store!

Call of Duty: Modern Warfare będzie miało premierę tuż tuż. Dokładnie, zagramy 25 października na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Niesamowite, że już mamy do czynienia z rebootem serii. Mam wrażenie, że dopiero co patrzyłem z niedowierzaniem na sceny, które sprawiły, że Call of Duty 4: Modern Warfare to dziś tytuł niemalże kultowy. Ale skłamałbym, gdybym powiedział, ze jestem zły na restart i wykrzykiwał, że Activision znowu serwuje to samo.

Czekam na nowe Modern Warfare i się doczekać nie mogę. Szczególnie, że seria powraca z kampanią fabularną, która zapowiada się na prawdziwy wachlarz uczuć oraz przebudowany tryb multiplayer, który będzie przyjemnym powiewem świeżości. A wiecie co dobrze buduje hype na premierę gry? Gdy nasza konsola ciągle nam przypomina o nadchodzącej produkcji. I ktoś w Infinity Ward to zrozumiał.

W sklepie PlayStation Store odnajdziemy darmowy motyw Call of Duty: Modern Warfare. Nie ma żadnych wymagań czy opłat. Cały, animowany motyw systemu jest bezpłatny. Znajdziecie go pod tym linkiem. Wasza konsola będzie wygląda w ten sposób.

To na co też często zwracam uwagę przy okazji motywów to ich muzyka. Konsola bardzo często działa mi w tle, nawet do pracy, więc ważne dla mnie jest, aby nie był to zbyt często zapętlający się dźwięk. Zdaje się, że motyw z CoDa będzie mi pasował.