Reklama
aplikuj.pl

Data premiery God of War Ragnarok ! Sony chciało uprzedzić Microsoft

god of war ragnarok

Poznaliśmy datę premiery God of War Ragnarok. Okazuje się, że gdyby nie pewna zmiana planów w Microsofcie – mielibyśmy bliskie starcie dwóch gier.

Data premiery God of War Ragnarok

Już nie musimy zgadywać lub liczyć na informacje od informatorów. Sony oficjalnie ujawniło datę wydania God of War Ragnarok. Wraz z datą premiery, zaprezentowano również nowy materiał wideo promujący tytuł.

Czytaj też: Ta zmiana w The Crew 2 wywoła śmiech u pecetowców

God of War Ragnarok zadebiutuje 9 listopada 2022 roku. Tytuł trafi do sprzedaży na PlayStation 5 oraz PlayStation 4. Nie pojawiła się zapowiedź wersji przeznaczonej na komputery PC.

Co ciekawe, gdyby nie nowe plany Microsoftu i Bethesdy – God of War Rangarok wskoczyłby do sprzedaży tuż przed Starfield, które oryginalnie zapowiadane było na 11 listopada 2022. Mielibyśmy rywalizację dwóch, bardzo wyczekiwanych gier, które debiutowałyby obok siebie. Ciekawe, jak skończyłoby się to potem w przypadku raportów sprzedażowych?

Co nas czeka w God of War Ragnarok?

Deweloperzy z Santa Monica Studio już jakiś czas temu przedstawili szczegóły dotyczące nowego God of War Ragnarok. Co czekać będzie na graczy?

Przygotowując się do bitwy, po której nadejdzie zmierzch bogów, Kratos i Atreus muszą odwiedzić każdy z Dziewięciu Światów. Odbywają oni podróż w głąb Dziewięciu Światów w poszukiwaniu odpowiedzi, podczas gdy siły Asgardu przygotowują się do wojny. W trakcie podróży przyjdzie im przemierzać zapierające dech w piersiach krajobrazy znane z kart mitów, zjednywać sobie sojuszników pochodzących z różnych światów i stawiać czoła przerażającym wrogom, takim jak skandynawscy bogowie i potwory.

Czytaj też: Wyspa z Redfall przywodzi na myśl lokacje z Dishonored

Widmo Ragnaröku sprawia, że Kratos i Atreus muszą zdecydować, co jest dla nich ważniejsze: bezpieczeństwo ich rodziny czy los wszystkich światów? Atreus poszukuje wiedzy, dzięki której będzie mógł zrozumieć przepowiednię dotyczącą „Lokiego” oraz rolę, jaką ma odegrać podczas Ragnaröku. Przed Kratosem natomiast stanie ważna decyzja.