WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Data premiery Xbox Series X zdradzona przez gwarancję?

Data premiery Xbox Series X zdradzona przez gwarancję?

To by Microsoft zaliczył wpadkę. Okazuje się, że być może poznaliśmy konkretną datę premiery Xbox Series X. Co na to wskazuje?

Data premiery Xbox Series X to gorący temat. Kiedy pojawią się nextgeny? Kto będzie pierwszy? Jaką cenę osiągną? Czy Sony czeka na ruch Microsoftu? To są dziś ciekawe pytania.

A jeśli Sony czeka na ruch Microsoft to zdaje się, że firma już go wstępnie wykonała i właśnie się to wydało. Czyżby data premiery Xbox Series X była już nam znana? Pamiętacie jak niedawno jeden z graczy zdołał zamówić sobie nowy kontroler do Xbox Series X? Dowiedzieliśmy się wtedy, że na pudełku widnieje informacja o Xbox Series S. Ale to nie koniec niespodzianek.

Czytaj też: PlayStation Advantage, czyli dlaczego kupicie PS5 a nie PC

Kontroler został przez gracza zarejestrowany na stronie internetowej Microsoftu. A tam jaka informacja wyskoczyła? Urządzenie ma roczną gwarancję do 5 listopada 2021 roku. Zakładając, że sprzęt ten miał zostać kupiony w dniu premiery konsoli Xbox Series X to wychodzi na to, że właśnie wtedy powinna odbyć się premiera kontrolera. A może to też data premiery Xbox Series S? Albo obu urządzeń?

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News