WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

„Znaliśmy” datę premiery Cyberpunka 2077 wiele miesięcy temu

„Znaliśmy” datę premiery Cyberpunka 2077 wiele miesięcy temu

CD Projekt Red przy swoich marketingowych ruchach wokół Cyberpunka 2077 zapisał się zwłaszcza w umyśle redditowej społeczności, która po praktycznie każdym materiale była w stanie znaleźć ukrytą wiadomość. Ostatnia (przykładowo) ujawniła nam, kiedy możemy się spodziewać publikacji następnego gameplayu, który na E3 był pokazywany za zamkniętymi drzwiami. Ale czy wyobrażacie sobie, że Redzi wiedzieli, kiedy nastąpi premiera Cyberpunka 2077 już w tamtym roku?

Czytaj też: Cyberpunk 2077 bez zabijania? Redzi przewidzieli takie podejście

Po raz kolejny za to odkrycie musimy podziękować Redditowi, którego użytkownik wyłapał datę premiery Cyberpunka 2077 w gameplayu z sierpnia 2018 roku. Przypomnę tylko, że ta ma nastąpić 16 kwietnia 2019 roku i tyle Wam potrzeba, aby połączyć fakty z poniższych ujęć:

Oczywiście rok nie został dokładnie wskazany, ale trudno było umieścić tam 2020, kiedy gra rozgrywa się w tytułowym 2077. Chociaż jest to świetny easter egg, to potwierdza również, że CD Projekt Red nie ma większych problemów z produkcją Cyberpunk 2077. Jeśli przed 8 miesiącami było pewne tego, co odwali na targach E3 2019, to wątpliwe jest, że to dzieło sztuki (jak wspomina tag na Steam poniżej) zaliczy opóźnienie. Redzi z pewnością dopięli cały proces produkcyjny na ostatni guzik, ustalając harmonogram i dając deweloperom wystarczająco czasu na spięcie całości.

Czytaj też: Aktualizacja standardowej edycji Cyberpunk 2077 w przedsprzedaży

Źródło: Reddit