Rychły debiut nowej Klasy C Mercedesa? Nowe zdjęcia to wskazują

W206 są obecnie jednymi z najpopularniejszych samochodów testowych, które trafiają przed obiektyw. To sugeruje tylko jedno – rychły debiut nowej Klasy C Mercedesa.

Debiut nowej Klasy C Mercedesa

Mercedes w swoich testowych egzemplarzach nowej Klasy C usuwa coraz więcej kamuflażu, co dodatkowo podkreśla to, że domniemana premiera będzie jest już za rogiem. Na coraz lepszych zdjęciach widzimy jeszcze więcej elementów odróżniających generację W206 od W205.

Czytaj też: Czy to koniec dla Mercedesa-AMG GT R 2021?
Czytaj też: Spójrzcie na świąteczne samochody Mercedesa
Czytaj też: 
Hofele Ultimate HG, czyli Mercedes-G do potęgi

Te zmiany sprowadzają się do ostrzejszego przodu z cieńszymi reflektorami i prawdopodobnie powiększoną maskownicą, podczas gdy z tyłu znajdują się poziome tylne światła, jak widać w praktycznie wszystkich innych nowych sedanach Mercedesa.

Jak to jednak bywa z tą firmą, nie liczcie na rewolucje, a bardziej nowoczesną ewolucję w przypadku nadwozia. Wewnątrz jednak będzie już znacznie poważniej, ponieważ nowa Klasa C zyska całą masę nowinek z Klasy S na czele ze zintegrowanym z deską rozdzielczą ekranem dotykowym.

Czytaj też: Wyszpiegowano Mercedesa GLC nowej generacji w zimowych testach
Czytaj też: Spójrzcie na prototyp Mercedes-Benz EQS bawiący się w śniegu
Czytaj też: eSprinter Mercedesa nowej generacji zyska wszechstronność z nową platformą

W rzeczywistości dla Mercedesa Klasa C ma być taką “mniejszą” Klasą S, czyli jej swoistym młodszym bratem, który powinien pojawić się w pełni już w ciągu nadchodzących tygodni podczas pełnoprawnego debiutu.