Reklama

Wyszpiegowano Mercedesa GLC nowej generacji w zimowych testach

Wyszpiegowano Mercedesa GLC nowej generacji, Mercedes GLC w zimowych testach, Mercedes GLC nowej generacji

Jako kluczowy model w ofercie producenta, nadchodzący GLCbędzie dla marki czymś wyjątkowym w kwestii sprzedaży (obecny model był najlepiej sprzedającym się Mercem w 2019 roku). Powinno Was więc interesować to, że właśnie wyszpiegowano Mercedesa GLC nowej generacji.

Wyszpiegowano Mercedesa GLC w zimowych testach

Zestaw zdjęć szpiegowskich przedstawia Mercedesa GLC podczas wojaży w niskich temperaturach w pobliżu koła podbiegunowego. Ten crossover nadal występuje przed kamerą w kamuflażu i choć ten ukrywa drobne szczegóły, możemy dostrzec, że GLC nowej generacji będzie miał dłuższy rozstaw osi i niższą pozycję względem obecnego modelu.

Czytaj też: Spójrzcie na świąteczne samochody Mercedesa
Czytaj też: Rekord AMG GT Black Series na Nurburgring. Mercedes pokonał Lamborghini
Czytaj też: Spójrzcie na nowego Mercedesa GLC i Klasy C w testach

Szczegóły dotyczące układu napędowego pozostają tajemnicą, ale oczekuje się, że Mercedes zaoferuje go z mnóstwem wersji 2,0-litrowych silników, hybryd i modeli plug-in. Najbardziej znacząca zmiana w samochodzie dotyczy wnętrza, jako że GLC 2020 ma przestarzałą kabinę, nowa generacja zyska sporo, bo najnowszy zestaw marki, sprowadzający się do gigantycznego tabletu nisko na konsoli środkowej.

Czytaj też: Hofele Ultimate HG, czyli Mercedes-G do potęgi
Czytaj też: Co ujawnia prototyp Mercedes EQE na nowych zdjęciach?
Czytaj też: Posaidon A45 RS 525 to stuningowany Mercedes-AMG A45 S

Opracowanie nowego pojazdu zajmuje Mercedesowi zwykle 18 miesięcy, co oznacza, że ​​prawdopodobnie zobaczymy, jak nowy GLC zadebiutuje pod koniec 2021 lub na początku 2022 roku. Są też szanse na całkowicie elektryczny wariant EQ.