Reklama

Hofele Ultimate HG, czyli Mercedes-G do potęgi

Hofele Ultimate HG, Mercedes-G do potęgi, Hofele Mercedes Klasy G,

Firma Hofele ponownie zawitała w nasze progi, biorąc tym razem Mercedesa-G na warsztat i tworząc cacko w postaci Ultimate HG o nieujawnionej cenie.

Hofele Ultimate HG podkreśla wyjątkowość Klasy G

Mercedes swoją Klasą G wyróżnia się na tle innych producentów, oferując tego kanciastego SUVa terenowego w dobie delikatnych i obłych kształtów. Surowy design cenią sobie przede wszystkim zamożni, bo z czasem Klasa G stała się wręcz symbolem wysokiego statusu.

Czytaj też: Co ujawnia prototyp Mercedes EQE na nowych zdjęciach?
Czytaj też: Mercedes EQC 4×4² pokazał nam to, czego nigdy nie poczujemy sami
Czytaj też: Posaidon A45 RS 525 to stuningowany Mercedes-AMG A45 S

Niemiecki tuner Hofele Design postanowił zapewnić tym modelom jeszcze więcej ostentacyjności, dorzucając na pokład tylne drzwi z zawiasami z prawej strony, elektrycznie rozsuwane progi i jeszcze bardziej luksusowe wnętrze. Wszystko to przy zachowaniu charakterystycznych dla Klasy G elementów.

Czytaj też: Elektryczny Mercedes-AMG GLR przywróci Klasę R producenta?
Czytaj też: Pierwsze tak świetne zdjęcia nowej Klasy C Mercedesa
Czytaj też: Spółki macierzyste Mercedesa i Volvo ogłaszają współpracę. Co z tego wyniknie?

Hofele Ultimate HG jeździ na kutych felgach aluminiowych w stylu turbiny wentylatora o wymiarach 23 cali, podczas gdy nadwozie przyjmuje dwukolorowy wygląd w stylu Maybacha, a przednia kratka ma teraz wiele pionowych listew. Wewnątrz nie zabrakło skóry Nappa i Alcantara, jak również funkcji pokroju masujących siedzeń z podgrzewaniem i wentylowaniem.