WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Demo Resident Evil Village być może będzie – jeśli chcecie

Capcom wprost pyta graczy – co chcecie w Resident Evil Village? Firmie zależy na feedbacku.

Przyznaje, że jestem ostatnio trochę zdezorientowany wypowiedziami deweloperów stojących za Resident Evil Village. Zupełnie jakby w zespole nie było jeszcze ustalonych wielu rzeczy, włącznie z nazwą.

Przykład? To jest Resident Evil 8 czy Resident Evil Village? W końcu w zwiastunie ewidentnie starano się podkreślić rzymską cyfrę osiem. Tylko, że potem pojawiły się wypowiedzi o tym, iż jest to spin-off, będący kontynuacją siódemki. A potem znów, że to ósemka. No to jak to jest?

Czytaj też: Darmowy Dirt 5 na PS5. Które gry ulepszymy bezpłatnie z PS4?

Wiecie co mi się wydaje? Że Capcom stara się być super-ostrożny z podjęciem takich decyzji i po prostu starają się wybadać teren. Przynajmniej tak mi się wydawało do niedawna, a teraz jestem tego pewny. Capcom udostępnił bowiem ankietę, w której przypytuje graczy np. o to czy sądzą iż to RE: Village czy RE8?

Pojawiają się również pytania o to jakie gry z serii ogrywaliśmy oraz jak je plasujemy w prywatnym rankingu. Do tego chętni mogą wypowiedzieć się na temat tego, co pokazał zwiastun. Gracze jednak już teraz wypatrzyli, że jedno z pytań dotyczy ewentualnej wersji demonstracyjnej gry oraz tego jak przekonałoby to do nas do zakupu gry. Ja zaznaczyłem, że chcę demo. A Wy?

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News