WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Długość Crash Bandicoot 4? Nie będzie chciało Wam się tej gry skończyć

Dowiedzieliśmy się jak długi będzie Crash Bandicoot 4. Za długi.

Ile powinny trwać gry? Na pewno nie tyle co nowy Crash Bandicoot. No chyba, że jednak nie dołączyliście do osób, które niedawno skandowały o zbyt długich produkcjach. Przyjrzyjmy się informacjom o nowym Crash Bandicoot 4.

Najpierw małe porównanie. Ile poziomów miały poprzednie odsłony Crasha Bandicoota?

  • Crash Bandicoot – 26
  • Crash Bandicoot 2 – 27
  • Crash Bandicoot 3 – 32

Ile poziomów daje to razem? 85 leveli do ukończenia. Odnowiona wersja gry kosztowała na premierę 40 dolarów, a czwórka została zapowiedziana w cenie 60 dolarów. Zanim gracze zdążyli się zdenerwować na Activision za tak dużą kwotę, pojawiła się jednak informacja, która usprawiedliwia taki wydatek. Crash Bandicoot 4 zawierać będzie ponad 100 poziomów.

Czytaj też: Narzekanie nic nie daje. The Last Of Us Part 2 to hit sprzedażowy

Wśród fanów pojawiła się radość, ale… co w takim razie z ostatnimi opiniami na temat tego, że gry są zbyt długie? Shawn Layden, który rozpoczął dyskusje znalazł wiele głosów poparcia w sprawie tego, że dzisiejsze gry powinny trwać maksymalnie 12-15 godzin. Oczywiście, może się okazać, że poziomy w Crash Bandicoot 4 będą bardzo krótkie i czas gry będzie zbliżony do poprzednich odsłon. Pytanie tylko czy „100+” poziomów nie jest już psychologiczną barierą, która zniechęci wiele osób do ukończenia tytułu?

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News