WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Wkrótce powinniśmy poznać dodatki do Cyberpunk 2077

Wkrótce powinniśmy poznać dodatki do Cyberpunk 2077

CD Projekt RED rzuciło trochę więcej światła na rozszerzenia Cyberpunk 2077. Kiedy spodziewać się wieści o DLC?

Kto nie lubi wieści na temat Cyberpunk 2077? Okazuje się, że z udzielonych kiedyś wywiadów można nawet dzisiaj wyciągnąć dobre informacje. No bo przyjrzymy się co deweloperzy mówili jakiś czas temu…

Pamiętacie co REDzi mówili o rozszerzeniach do Cyberpunk 2077? Jeśli nie to przypomnijmy – sprawy związane z dodatkami do gry mają być prowadzone w identyczny sposób jak miało to miejsce przy okazji premiery Wiedźmin 3: Dziki Gon. Poprzednia gra polskiego studia otrzymała szesnaście małych dodatków oraz dwa duże DLC – „Serca z kamienia” oraz „Krew i wino”.

Czytaj też: Deweloperzy chwalą DualSense. Co mówią o padzie do PS5?

Oznacza to, że prawdopodobnie Cyberpunk 2077 otrzyma podobną liczbę małych dodatków oraz większych rozszerzeń. To jednak nie jest aktualnie najważniejsze. Ciekawa jest bowiem sprawa tego, kiedy CD Projekt Red zdradzał zawartość pomniejszych rozszerzeń.

O małych DLC do Wiedźmin 3: Dziki Gon dowiedzieliśmy się na kilka miesięcy przed premierą gry. W takim razie – jeśli proces informowania o dodatkach ma również przebiegać identycznie, oznacza to, że wkrótce powinniśmy dowiedzieć się czegoś na temat planowanych elementach dodatkowych. Oczywiście, jeśli COVID-19 nie opóźni premiery gry.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News