Reklama
aplikuj.pl

#DONTSTOPTHEMUSIC to świetna akcja zachęcająca do pozostania w domu

sennheiser #DONTSTOPTHEMUSIC, akcja #DONTSTOPTHEMUSIC

Wraz z rozwojem pandemii koronawirusa coraz więcej firm zachęca do pozostania w domu. Sennheiser stworzył właśnie świetną akcję #DONTSTOPTHEMUSIC, która zdecydowanie do tego namawia.

W ostatnim czasie praktycznie wszyscy artyści musieli anulować lub przełożyć trasy koncertowe. Dlatego też Sennheiser rozpoczął serię ekskluzywnych koncertów steramingowych na koncie Instagram @Sennheiser. Będą one transmitowane przez Instagram TV.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News

Szczegóły na ten temat znajdziecie pod tym i tym linkiem. Poza ogłoszeniami na stronie są też liczne teledyski z nagraniami, sety didżejskie oraz nagrania na żywo ze studiów.

Sama firma zdecydowała o przejściu na pracę zdalną przez wszystkie biura Sennheiser na całym świecie. Produkcja w centrali w Niemczech odbywa się w dwóch zmianach – wszyscy pozostali pracownicy wysłani są na home office.

Sennheiser zamknął też wszystkie firmowe sklepy – łącznie dziewięć placówek. Polski przedstawiciel, firma Aplauz, również zreorganizowała swoją pracę. Wdrożony został system pracy zdalnej oraz dyżurów w biurze. Tutaj również należy się spodziewać opóźnień w realizacji zleceń czy napraw sprzętu.

Czytaj też: Nadjeżdża druga część Zombie Express – zobaczcie pierwsze zdjęcia