Reklama

Logitech G odnawia współpracę z firmą McLaren

logitech g mclaren, logitech g wyścigi, logitech g e-wyścigi

Logitech G ogłosiło właśnie odnowienie współpracy z firmą McLaren. Celem tego jest rozpoczęcie nowej epoki w wirtualnych wyścigach.

Dzięki połączeniu bogatego doświadczenia McLarena w sportach motoryzacyjnych i Logitech G w wyścigach wirtualnych może powstać naprawdę coś świetnego.

Mark Waller, dyrektor zarządzający ds. sprzedaży i marketingu w McLaren Racing, mówi:

Logitech G od samego początku wspierał esportowe przedsięwzięcia firmy McLaren i mam ogromną przyjemność rozszerzyć nasze partnerstwo w tym zakresie. Firma Logitech G jest wyjątkowa w swoim procesie i sposobie współpracy ze swoimi partnerami w celu stworzenia najlepszych doświadczeń i wysokiej jakości produktów dla graczy. Jesteśmy podekscytowani, że możemy zaoferować graczom udział w nowym G Challenge i otworzyć dla nich nową bramę do świata wirtualnych wyścigów.

W 2018 i 2019 roku zawody takie jak jak McLaren Shadow Project i Logitech G Challenge przyciągnęły mnóstwo fanów i ponad milion zawodników. Od teraz rywalizacja będzie odbywała się w jednym turnieju – G Challenge 2020.

logitech g mclaren, logitech g wyścigi, logitech g e-wyścigi

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News

Więcej na jego temat znajdziecie tutaj. Odliczanie już się zaczyna i na stronie możecie podać swój email, aby regularnie być informowanym o zmianach i nowościach.

Czytaj też: Najnowsze sterowniki Nvidia wspierają DLSS 2.0