Reklama

Nadjeżdża druga część Zombie Express – zobaczcie pierwsze zdjęcia

Zombie Express, Peninsula, Zombie Expres sequel, koreański horror, Peninsula premiera

Zobaczcie nowe zdjęcia z kontynuacji Zombie Expressu, koreańskiego horroru o apokalipsie zombie. Tym razem epidemia wyjdzie poza morderczy pojazd obejmując znacznie rozleglejszy teren.

CZYTAJ TEŻ: Chińskie kina powoli zaczynają działać. Tylko czy ktoś do nich chodzi?

Zombie Express niespodziewanie zyskał ogromną popularność. Akcja rozgrywała się w pociągu, w którym oprócz normalnych ludzi podróżują zarażeni wirusem zombie. Spokojna podróż przeraża się koszmar i walkę o przetrwanie. Druga część, nosząca amerykański tytuł Peninsula, przeniesie nas cztery lata po wydarzeniach z Zombie Express. Epidemia ogarnęła cały Półwysep Koreański, władza została zdziesiątkowana, a Korea istnieje już tylko na mapach. Peninsula wprowadzi nam zupełnie nowych bohaterów i prócz uniwersum nie będzie połączona z poprzednim filmem.

Akcja skupi się na byłym żołnierzu Jung-Seoku (Gang Dong-won), któremu udaje się uciec z Korei tylko po to, by zaraz zostać odesłany wraz nową z załogą z powrotem. Czeka ich zadanie odzyskania tajemniczego przedmiotu. Po drodze atakują ich hordy zombie, ale okazuje się, że na półwyspie jest jeszcze wielu ocalałych. Jednymi z nich są dwie dziewczyny, które mają stworzyć ikoniczny duet podobny do tego z pierwszej części.

Według informacji Peninsula ma zadebiutować w koreańskich kinach latem tego roku, ale w obecnej sytuacji jeszcze nie wiadomo, czy dojdzie do tego w planowanym czasie. Nie ma oficjalnie ustalonej daty światowej premiery, ale mówi się o sierpniu, choć ta data również stoi pod wielkim znakiem zapytania.

W obsadzie pojawią się: Gang Dong-won, Lee Jung Hyun, a także Lee Re, Kwon Hae Hyo, Kim Min Jae i Goo Kyo Hwan.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News