Reklama
aplikuj.pl

Doom Patrol – nowa zapowiedź drugiego sezonu przedstawia grupę SeX-Men!

Doom Patrol sezon 2 premiera, Doom Patrol sezon 2 obsada, Doom Patrol 2 zdjęcia, Doom Patrol 2 premiera

Do sieci trafił nowy zwiastun 2. sezonu serialu Doom Patrol, który już 26 czerwca zagości na platformie HBO Max. To nadal dziwny i szalony serial!

Czytaj też: Tenet – nowy spot pokazuje wcześniej niepublikowane fragmenty

Doom Patrol to serial o grupie wyrzutków z DC, który w przeszłości ulegli przeróżnym, strasznym wypadkom. Dzięki nim otrzymali swoje nadludzkie umiejętności, a jednocześnie wywarły ogromny wpływ na ich psychikę. Załamani znajdują oparcie w Doktorze. To dość specyficzna seria, która znacznie różni się od dotychczasowych seriali DC. Doom Patrol zyskał ogromną popularność i spotkał się z pozytywną reakcją zarówno fanów jak i krytyków.

Kolejna odsłona Doom Patrol zadebiutuje zarówno na platformie DC Universe jak i HBO Max już 26 czerwca. Pierwszy sezon mieliśmy okazję oglądać na platformie HBO GO i tak samo będzie z nowymi odcinkami. Trzy pierwsze epizody pojawią się na platformie 26 czerwca, a każdy kolejny będzie dodawany co tydzień.

Nowa zapowiedź przedstawia dwójkę złoczyńców – Candlemakera i Red jacka, znanych jako grupa SeX-Men

W nowych odcinkach do swoich ról powrócą: April Bowlby, Jake Michaels, Diane Guerrero, Jovian Wade, Brendan Frasier, Timothy Dalton i Alan Tudyk. Powitamy też nową bohaterkę, Dorothy Spinner graną przez Abigail Shapiro.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News