WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Dostęp do TIDAL HiFi za niecałe 2 zł na cztery miesiące, a standardowy za złotówkę!

Dostęp do TIDAL HiFi za niecałe 2 zł na cztery miesiące, a standardowy za złotówkę!

Cóż, wygląda na to, że TIDAL idzie w ślady Spotify i oferuje tuż przed świętami naprawdę świetną promocję i to też na swoją usługę z lepszą jakością dźwięku! Teraz za czteromiesięczny dostęp do TIDAL HiFi zapłacimy jedynie… 1,99zł, a za pakiet standardowy złotówkę!

Dostęp do TIDAL HiFi za 1,99zł, do TIDAL Premium za 0,99zł!

Chyba każdy z nas lubi takie promocje. Zwłaszcza teraz, gdy serwisów streamingowych jest tyle, że choć pojedyncze opłaty nie wydają się duże, to jak zsumujemy je razem może wyjść niezła sumka. Na szczęście czasem da się oszczędzić. Niedawno pisaliśmy o nowej promocji Spotify, a teraz z czymś podobnym wychodzi do nas TIDAL. Ten serwis muzyczny jest jednym z najpopularniejszych na świecie, a miesięczny abonament kosztuje 19,99zł za wersję standardową i 39,99 zł za pakiet HiFi, czyli ten z lepszym dźwiękiem. TIDAL robi ogromną obniżkę na oba te pakiety.

Czytaj też: Allegro Smart ze świetną ceną za rok usługi!
Czytaj też: Spotify Premium za darmo na 3 miesiące lub z dużą zniżką
Czytaj też: Microsoft Office 365 zaoferuje nam darmowe materiały wideo

Serwis oferuje nam dostęp do HiFi na 4 miesiące w kwocie 1,99zł! A do tego „zwykłego” pakietu premium za 0,99zł. Wystarczy, że rozpoczniecie subskrypcję tutaj. Co istotne, promocja nie obowiązuje jedynie dla nowych klientów, bo mogą z niej skorzystać także ci, którzy konto już mają, korzystali z podobnych ofert, ale aktualnie żadnej aktywnej subskrypcji nie mają.

Oczywiście po upływie 120 dni z naszego konta zacznie być pobierana opłata w wysokości 39,99 zł lub 19,99zł. Jak zwykle jednak można subskrypcję anulować w każdym momencie. Polecam spieszyć się ze skorzystaniem z promocji, bo TIDAL nie poinformował jak długo będzie ona trwała.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News