Reklama
aplikuj.pl

Douszne monitory Contour XO od L-Acoustics zadowolą nawet audiofilów

Douszne monitory Contour XO L-Acoustics

Francuska firma L_Acoustics specjalizująca się w profesjonalnym sprzęcie dźwiękowym rozpoczęła współpracę z JH Audio, aby stworzyć Contour XO, czyli douszne słuchawki „monitory”.

Contour XO, czyli coś dla audiofili

Monitory douszne Contour XO są opisywane jako „doskonałe referencyjne słuchawki”, które sprawdzą się zarówno u profesjonalistów, jak i entuzjastów świetnego brzmienia. Wszystko to ze złotym logiem L-Acoustics znanym na całym świecie.

Czytaj też: MSI Immerse GH61 oraz HS01 Combo, czyli słuchawki i wieszak z ładowarką
Czytaj też: Test Huawei FreeBuds Pro. Malutkie słuchawki dla wymagającego użytkownika
Czytaj też: Cloud Buds, czyli nowe słuchawki od HyperX

Słuchawki IEM (In-ear Monitors) w postaci Contour XO zawierają aż 10 zbalansowanych przetworników z trójdrożną zwrotnicą, gdzie po cztery przetworniki zajmują się tonami niskimi oraz wysokimi, a pozostałe dwa średnimi.

Douszne monitory Contour XO obiecują użytkownikom naturalny, dynamiczny dźwięk rodem z koncertu na żywo, który jest precyzyjny, dokładny i wolny od zniekształceń w zakresie częstotliwości od 10 Hz do 20 kHz. Ich specyfikacja sprowadza się do czułość wejściowej rzędu 116 dB, impedancji na poziomie 8 omów i 26 dB pasywnej izolacji szumów.

Czytaj też: Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe UE Fits dopasują się do uszu każdego
Czytaj też: Major IV, czyli jeszcze bardziej wytrzymałe bezprzewodowe słuchawki Marshall
Czytaj też: Słuchawki Apple AirPods Studio sprawiły, że sklepy chowają inne słuchawki

Niestety cena za tego typu audiofilski, profesjonalny sprzęt nie jest niska, bo standardowy, uniwersalny model Contour XO kosztuje 1620 euro, czyli w przeliczeniu 7400 zł.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News