Reklama
aplikuj.pl

Motorola Edge 20 i Edge 20 Pro w szczegółach

W TENAA pojawiły się dwa wpisy na temat modelu o nazwie kodowej XT2143-1 i XT2153-1. Tak się składa, że to smartfony Motorola Edge 20 i Edge 20 Pro, które właśnie poznaliśmy bliżej.

Motorola Edge 20 i Edge 20 Pro pokazały się w TENAA

Ujawnione już wcześniej specyfikacje serii Motoroli Edge 20 pasują do Edge 20 i Edge 20 Pro, które zostały właśnie zauważone w TENAA. Model podstawowy jest wyposażony najpewniej w układ Snapdragon 778G, ponieważ taktowanie najwydajniejszych rdzeni wynosi 2,4 GHz. Z kolei, jako że wariant Pro chwali się taktowaniem CPU na poziomie 3,2 GHz, to wskazuje to na obecność układu Snapdragon 870 na pokładzie.

Czytaj też: Obiecujący Mi Mix 4 Xiaomi w świetle nowych plotek

Motorola Edge 20 zawita do Chin z 6/8/12 GB pamięci RAM oraz 128/256/512 GB pamięci wewnętrznej. Co ciekawe, TENAA zazwyczaj podaje rozdzielczość głównego aparatu, ale tym razem dostajemy informację, że wynosi ona „więcej niż 8 Mpx”. Niemniej jednak baza danych pozwoliła nam w końcu przyjrzeć się dokładnie modelowi Edge 20. Widzimy na jego pleckach potrójną konfigurację aparatów oraz zdobiący go niebieski kolor obudowy, ale ponoć pojawi się jeszcze pięć dodatkowych wersji kolorystycznych.

Czytaj też: Akcesoria Xiaomi Mi Pad 5 wyciekły. Na co możemy liczyć w tym tablecie?

Flagowy Edge 20 Pro nie różni się aż tak bardzo od wersji podstawowej. Jedną z ich bardziej zauważalnych różnic jest jeden kwadratowy obiektyw na tyle smartfona, który jest tym peryskopowym. Opcje pamięci są takie same jak w Edge 20 i podobnie jak na jego temat, nie wiemy nic o rozdzielczości jego aparatu. Wiemy tylko tyle, że oba modele zaszczycą nas ekranem OLED oraz dedykowanym przyciskiem do wywoływania Asystenta Google.