Reklama
aplikuj.pl

Szczegóły modeli Edge 20 Motoroli wyciekły

Najwyraźniej tajemniczość, jaką Motorola próbowała utrzymać wokół modeli Edge 20 właśnie prysła i to pomijając wszystkie wcześniejsze przecieki. Dziś na temat tych smartfonów wiemy już praktycznie wszystko.

Szczegóły modeli Edge 20 Motoroli. Oto cztery modele serii

Nowa seria Motoroli Edge 2 zawiera cztery modele, z czego trzy z nich trafią do sprzedaży w Europie. Do tej rodziny zalicza się smartfony o nazwie kodowej PStar, Kyoto, Berlin i Berlin NA, który będzie skierowany tylko na rynek amerykański. Sprawdźmy więc, co kryją za sobą nadchodzące modele z serii Edge 20 Motoroli.

Czytaj też: Smartfon z odłączanym smartwatchem? Samsung patentuje takie rozwiązanie

Berlin NA, czyli smartfon, który nie pojawi się w Europie, ma być zasilany przez układ Snapdragon 778G wspierany przez 6/8 GB pamięci RAM i 128/256 GB pamięci wewnętrznej. Zaoferuje on także 6,78-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080 x 2460 pikseli z częstotliwością odświeżania 120 Hz i baterię o pojemności 5000 mAh.

Na jego przodzie zostanie umieszczony aparat 32 Mpx umieszczony w formie „dziurki” tuż pod górną belką w centrum. Z kolei na jego pleckach ma znaleźć się główny aparat 108 Mpx, ultraszerokokątny 8 Mpx (przeznaczony również do robienia zdjęć makro) oraz czujnik głębi 2 Mpx. Berlin NA będzie sprzedawany na rynku północnoamerykańskim za pośrednictwem tamtejszej sieci Verizon.

Oto modele z serii Edge 20 Motoroli, które pojawią się w Europie

Smartfon o nazwie kodowej Berlin ma zostać wyposażony w ten sam układ oraz tę samą konfigurację pamięci co Berlin NA. Pojawiły się jednak pomiędzy nimi pewne różnice. Model Berlin otrzyma bowiem mniejszy wyświetlacz o przekątnej 6,67 cala i rozdzielczości 1080 x 2400 pikseli. Częstotliwość odświeżania ekranu będzie taka sama, jak w Berlin NA, co zresztą tyczy się też rozdzielczości przedniego aparatu. Berlin zaoferuje również inną konfigurację aparatów na swoim tyle, bo znajdzie się tam ten główny 108 Mpx, ultraszerokokątny 16 Mpx i teleobiektyw 8 Mpx z 3x zoomem. Pojemność jego baterii ma zostać zmniejszona do 4000 mAh.

Czytaj też: Najnowsze rendery Samsung Galaxy Watch4 wyglądają na oficjalne

Za wydajność kolejnego modelu z serii, jakim jest Kyoto (znany też jako Edge 20 Lite) odpowie układ MediaTek Dimensity 720 współpracujący z 6/8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Zarówno jego aparaty jak i bateria, będą podobne jak w modelu Berlin NA. Jednak ten otrzyma wyświetlacz o rozdzielczości 1080 x 2400 pikseli z częstotliwością odświeżania 90 Hz.

Czytaj też: Sprzedaż serii Honor 50 pokazała, że fani czekali na powrót flagowców

Najmocniejszym w całej rodzinie może okazać się model PStar, wyposażony w układ Snapdragon 870. Do tego zaoferuje zależnie od wersji 6/8/12 GB pamięci RAM i 128/256 GB pamięci wewnętrznej. Jeśli chodzi o resztę specyfikacji, to będzie ona taka sama jak w smartfonie Berlin, tyle że teleobiektyw 8 Mpx pojawi się z 5-krotnym zoomem, a pojemność baterii wyniesie 6500 mAh. Co ciekawe, PStar jako jedyny może otrzymać wbudowany w ekran czytnik linii papilarnych, co sugeruje wyposażenie go w panel OLED. Reszta smartfonów najprawdopodobniej sięgnie po wyświetlacze LCD.