Reklama
aplikuj.pl

Elektryczny crossover Toyoty wyrenderowany w spekulacyjnej zabawie

Elektryczny crossover Toyoty wyrenderowany, Elektryczny crossover Toyoty, crossover Toyoty

W 2021 roku mamy doczekać się premiery nowego EV Toyoty na platformie E-TGNA specjalnie dla rynku europejskiego. Jednak już dziś elektryczny crossover Toyoty został w pełni wyrenderowany.

Elektryczny crossover Toyoty na renderze

Oczywiście to jedynie spekulacja, zwyczajna zabawa z możliwym ogromnym marginesem błędu w myśl interpretacji opatentowanych przez firmę materiałów. Odpowiada za niego serwis Motor.es, próbujący odpowiedzieć na pytanie, jak ten crossover Toyoty finalnie może wyglądać.

Czytaj też: Toyota Crown zmieni się nie do poznania? Nowa generacja ma nas zaskoczyć
Czytaj też: 
Nowa Toyota C-HR GR Sport dla Europy
Czytaj też:
Toyota Aygo nowej generacji wyszpiegowana po raz pierwszy

Mamy jednak pewność co do tego, że ten projekt crossovera EV to poważna zmiana w stosunku do wyglądu obecnych Toyot. W przeciwieństwie do wielu innych pojazdów elektrycznych tutaj projektanci postawili na bardziej kanciaste elementy, a nie te o gładkiej stylizacji.

Tak więc, według powyższego renderu elektryczny crossover Toyoty otrzyma uwydatnioną konsolę przednią ze smukłymi, ostrymi światłami oraz krótką maską, pod którą znajdzie się oczywiście frunk, czyli przedni bagażnik. Czarna sekcja pod przednią szybą łączy się z kolei z dachem, zakończonym grubym tylnym słupkiem oraz ciekawie wyglądającym progom bocznym oraz błotnikom.

Czytaj też: Nieoficjalne rendery Toyota Aygo nowej generacji
Czytaj też: Mazda2 2022 dla Europy będzie Toyotą Yaris?
Czytaj też: Musicie spojrzeć na tego Lexusa spowitego w chromie

Graficy nie odważyli się odpowiedzieć na pytanie co do dziwacznego tyłu, ale ten finalnie może nas zaskoczyć. Niestety nadal nie znamy wielu szczegółów na temat tego modelu, a nawet jego nazwy.