Nieoficjalne rendery Toyota Aygo nowej generacji

Toyota Aygo nowej generacji, Aygo nowej generacji, zdjęcia Toyota Aygo nowej generacji, zdjęcia nowej Aygo

Nadchodząca Toyota Aygo nowej generacji została niedawno wyszpiegowana po raz pierwszy, a dziś mamy już dostęp do nowych materiałów z jej udziałem. Oto nieoficjalne rendery Toyota Aygo.

Rendery Toyota Aygo 2022

Za render odpowiada serwis Motor.es, który podczas jego tworzenia bazował na pierwszych zdjęciach z udziałem prototypu tego modelu. W rzeczywistości dopiero od niedawna wiemy i mamy potwierdzenie na to, że Toyota Aygo nowej generacji w ogóle powstaje.

Czytaj też: Prototyp Toyota Tundra 2022 na dotychczas najlepszych zdjęciach
Czytaj też: 
Toyota Crown zmieni się nie do poznania? Nowa generacja ma nas zaskoczyć
Czytaj też: 
Nowa Toyota C-HR GR Sport dla Europy

rendery Toyota Aygo nowej generacji, Toyota Aygo nowej generacji, Aygo nowej generacji, render Aygo nowej generacji

Aygo nowej generacji opiera się na obecnej generacji Toyoty Yaris na rynek europejski, ale z szeregiem konkretnych poprawek. Pierwsze zdjęcia szpiegowskie sugerowały, że Toyota podejmie nieco powściągliwe podejście, jeśli chodzi o projekt nowego Aygo. Zakamuflowany prototyp z produkcyjnym korpusem wyglądał bowiem bardzo podobnie do obecnej generacji.

Niezależnie od tego, czy ten rendering przedstawia dokładny podgląd modelu, czy nie, prawdopodobnie dowiemy się tego w pierwszej połowie 2021 roku, kiedy trafi do nas więcej zdjęć. Pełny i oficjalny debiut Aygo nowej generacji prawdopodobnie nie nastąpi przed końcem przyszłego roku.

Czytaj też: Lexus zniszczy swoją ofertę w Europie przez… SUVy
Czytaj też: 
Lexus LFA kontra Audi R8 w walce wolnossacych V10
Czytaj też:
 Musicie spojrzeć na tego Lexusa spowitego w chromie

Początkowo nowe Aygo będzie wypuszczane na rynek z najpewniej trzycylindrowymi silnikami benzynowymi, ale z czasem Toyota powinna postarać się o zupełnie elektryczny układ napędowy. Kiedy z kolei nastąpi debiut nowej generacji Aygo? Coś czujemy, że do tego dnia dzieli nas jeszcze co najmniej 12 miesięcy.