Elektryczny rower Rocket od Leaos zabierze Was w miasto i w teren

Elektryczny rower Rocket od Leaos

Włoski producent rowerów (możecie go znać z modelu Pressed) wprowadził na rynek lekki elektryczny rower Rocket z myślą o mieście i terenie.

Elektryczny rower Rocket od Leaos

Nowy dodatek do oferty Leaos dzierży klasyczną ramę w kształcie rombu wykonaną równie klasycznymi metodami, czyli po prostu zespawanych ze sobą rurek. Ta górna jest najciekawsza, bo w niestandardowy na rynku eBike sposób przyjęła w sobie wyjmowany 360 Wh akumulator z wytrzymałością do 100 km na jednym dwugodzinnym ładowaniu.

Czytaj też: Czujnik ciśnienia w oponach rowerowych Airspy. Zainteresowani?
Czytaj też: eC01 Crossover nowym elektrycznym rowerem Peugeota
Czytaj też: Elektryczny rower Ride1Up Prodigy zachwyca wyceną

Całość waży 16,5 kilogramów i dzierży silnik w piaście tylnego koła, który zapewnia 42 Nm momentu obrotowego i wspomaganie do 25 km/h. Bazuje albo na pasku Gates Carbon, albo na 8-biegowej przerzutce Shimano, którą można wzbogacić o jeden bieg z pakietem szutrowym, zmieniającym dodatkowo kierownicę i siodełko.

Czytaj też: 1800-watowy elektryczny rower FREY Beast, to bestia nie tylko z nazwy
Czytaj też: Ultralekki elektryczny rower Crow poprosi wkrótce o pieniądze
Czytaj też: Elektryczny rower LeMond Prolog waży zadziwiająco mało

Bez względu na wybór, elektryczny rower Rocket od Leaos zaoferuje Wam mały wyświetlacz cyfrowy, zintegrowane oświetlenie z przodu i z tyłu, 28-calowe dwuścienne koła Zoll z oponami Continental o grubości 1,75 cala, hydrauliczne hamulce tarczowe oraz błotniki. Cena zaczyna się od 2990 euro.