Reklama
aplikuj.pl

eC01 Crossover nowym elektrycznym rowerem Peugeota

eC01 Crossover, nowy elektryczny rower Peugeota, Peugeot eC01 Crossover, rower eC01 Crossover, elektryczny rower eC01 Crossover

Co powiecie na nowy elektryczny rower Peugeota? Firma ujawniła właśnie model eC01 Crossover, jako kolejny z licznych jednośladowców, jakie już oferuje.

EBike Peugeot eC01 Crossover

W tym nowym elektrycznym rowerze Peugeota najważniejszy jest silnik Bosch Performance CX, który zapewnia z wyjmowanym z ramy, 500 Wh akumulatorem pośredni napęd. Mowa o 63 Nm momentu obrotowego i zasięg do 120 km na jednym ładowaniu. Na pasek węglowy nie liczcie, bo na 10-biegowej przerzutce tylnej Shimano Deore owija się osłonięty z góry łańcuch.

Czytaj też: Ultralekki elektryczny rower Crow poprosi wkrótce o pieniądze
Czytaj też: Elektryczny rower LeMond Prolog waży zadziwiająco mało
Czytaj też: HAVN jako idealne miejsce parkowania dla elektrycznych rowerów

Elektryczny rower eC01 Crossover wyróżnia się też ramą, wymuszającą wyprostowaną pozycję siedzącą. Tajemnicą nie jest, że ten model jest przeznaczony do miejskich wojaży na swoich oponach Schwalbe Hurricane o szerokości 57 mm, czy obecności metalowych błotników, oświetlenia i bagażnika na tyle.

Czytaj też: Elektryczny rower Ride1Up Prodigy zachwyca wyceną
Czytaj też: Dwa elektryczne rowery Nox w zestawie taniej, ale z haczykiem
Czytaj też: Stacjonarny rower Bowflex VeloCore, to coś, czego szukacie

Nieco więcej komfortu zapewnia amortyzowany przedni widelec, a o pewność hamowania nie musicie się bać, dzięki hydraulicznym hamulcom tarczowym Shimano MT201. W rzeczywistości Peugeot już sprzedaje eC01 Crossover w cenie 3199 euro.