Reklama

Elektryczny SUV Hummer od GMC na zwiastunie. Premiera tuż za rogiem

Elektryczny SUV Hummer od GMC

Wiemy, że jesienią zadebiutuje na rynku wersja pickup, ale dopiero 3 kwietnia tego roku elektryczny SUV Hummer od GMC zadebiutuje w pełnej krasie. Najnowszy zwiastun to przypieczętował.

Nadchodzi elektryczny SUV Hummer!

Warto pamiętać, że tego samego dnia ruszą też rezerwacje najdroższej i najwydajniejszej wersji Edition 1, a jako że w przypadku pickupa ich pula wyczerpała się w ciągu godziny, lepiej trzymać rękę na pulsie. Co z kolei ujawnia sam zwiastun? Niestety nie za wiele, bo jedynie charakterystyczne koło zapasowe na klapie tylnej.

Czytaj też: Obejrzyjcie elektrycznego Hummera w akcji

Nie musimy jednak czekać na ujawnienie tego elektrycznego SUVa, żeby wiedzieć, na co możemy liczyć. Mamy pewność, że w tej wersji elektryczny Hummer zachowa swój gruby słupek C, ale doda do mieszanki znacznie dłuższy dach i przedłużone nadwozie nad tylnym błotnikiem. Zmian nie zabrakło też na przodzie, gdzie elektryczny Hummer SUV odróżnia się od pickupa inną konsolą.

Czytaj też: Elektryczny Hummer SUV zapowiedziany. Kiedy premiera?

Jeśli z kolei o „bebechy” idzie, nie oczekujemy, że wystąpią jakiekolwiek różnice w napędzie i zestawie akumulatorów (spójrzcie tutaj). Podobnie zresztą, jak w przypadku wnętrza, które oczywiście może oferować trzy rzędy siedzeń. Więcej dowiemy się już 3 kwietnia.