WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Elsweyr wprowadzi do Elder Scrolls Online smoki i nową klasę

Trud, jaki Bethesda wkłada w rozwój The Elder Scrolls Online, prześmiewczo określanego mianem „Skyrima online” zdaje się wręcz przeczyć zapowiedzi The Elder Scrolls VI. Po ostatnio ujawnionym krótkim teaserze (swoją drogą, udało mi się przewidzieć rozwój akcji) trafiła do nas w końcu jego pełna wersja, zapowiadająca rozszerzenie Elsweyr, które wprowadzi do gry smoki!

Najpierw wczujcie się w sam klimat, rzucając okiem na tradycyjnie fenomenalny materiał:

Jego zakończenie zwiastuje samą kontynuację historii… pytanie tylko, gdzie dokładnie? W dalszych zapowiedziach, czy już w samej grze? Jeśli to drugie, to fani historii z uniwersum TES będą musieli uzbroić się w cierpliwość, czekając na dzień premiery, który został wyznaczony na 4 czerwca bieżącego roku. Wcześniej gracze rozpoczną jednak Sezon Smoka w ramach nowej instancji (ta zadebiutuje w I kwartale), w której to zwiedzą lokację, jaką było dane odwiedzić powyższym podróżnikom.

Elsweyr wprowadzi do Elder Scrolls Online smoki i nową klasę

Na samą premierę płatnego Elsweyr warto oczywiście czekać, ponieważ rozszerzenie wprowadzi nie tylko nowych przeciwników – smoki -, ale też wątek główny rozciągający się na 30 godzin zabawy. Ponadto obecne w TESO klasy wzbogaci Nekromanta, na którego padło przez zaangażowanie społeczności. Ciekawi mnie, czy ta powyższa trójka smoków będzie jedyną, jaką spotkamy w świecie, ale możemy być pewni, że to wokół nich będzie kręcić się zabawa. Do niej zaliczą się ogromne wydarzenia, w których gracze będą próbować odbić atak smoka.

Czytaj też: Zapowiedź The Elder Scrolls VI miała pokazać coś ważnego

Źródło: TESO