Reklama

Empik będzie kontynuować spotkania z twórcami w ramach #premieraonline

Empik #premieraonline

Pierwsza spotkania z twórcami w ramach #premieraonline Empiku okazały się bardzo popularne. Na tyle, że firma zdecydowała się przedłużyć cykl. Wśród gości pojawi się m.in. Artur Rojek.

Empik zadowolony z popularności

Pierwsze trzy wywiady z twórcami przeprowadzone w ramach #premieraonline wygenerowały 142 tys. wyświetleń i w szczytowych momentach oglądało je 1 246 osób. Jak na Internet, to nie są duże liczby. Ale z drugiej strony, czy fizyczne spotkanie na żywo z autorem ściągnęło by podobną liczbę fanów?

Zobacz też: Lektury szkolne za darmo w ramach Empik Premium

Empik zapewne wychodzi z podobnego założenia i już jutro zacznie się drugi cykl wywiadów.

Katarzyna Olubińska, Jacek Galiński i Artur Rojek w ramach #premieraonline

Jako pierwsze w #premieraonline Empiku pojawi się Katarzyna Olubińska, 31 marca o godzinie 18. Rozmowę z autorką Kobiety w wielkim mieści poprowadzi Weronika Wawrzkowicz z Rozmawiam bo lubię.

1 kwietnia o godzinie 18, również Weronika Wawrzkowicz poprowadzi rozmowę z Jackiem Galińskim, którego ostatnim dziełem jest trzecia część przygód emerytki Zofii Wilkońskiej w książce kratki się pani odbiły.

Zobacz też: Empik Premium za darmo dla wszystkich

Na koniec 2 kwietnia, również o 18 Michał Kirmuć będzie rozmawiać z Arturem Rojkiem, który powraca na scenę z nowym albumem Kundel.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News