Reklama

Z tym gadżetem wniesiecie nawadnianie się na nowy poziom

Jako że woda jest podstawą naszych ciał, nikt racjonalnie myślący nie bagatelizuje jej roli zwłaszcza podczas wzmożonego wysiłku fizycznego. Nawadnianie się jest ważne, a z MXXY Hydration Pack będzie czystą, profesjonalną przyjemnością.

Wielu sportowców uprawiających sport na świeżym powietrzu pije wodę w celu podstawowego nawodnienia organizmu, ale nie zapomina też o uzupełnianiu elektrolitów. Zabawa z tabletkami, czy dwoma butelkami jest dla amatorów, a tak przynajmniej możemy myśleć, patrząc na zestaw firmy MXXY.

Zestaw MXXY dostępny obecnie na Kickstarterze w cenie 85 dolarów z pakietem podstawowym sprowadza się do dwóch połączonych ze sobą zbiorników. Jeden o pojemności 0,75 litra uzupełnia się wybranym elektrolitem, a drugi, półtoralitrowy, napełnia się zwyczajną wodą. Wężyki biegną od obu zbiorników do umieszczonego na klatce piersiowej zaworu zaciskowego, który łączy ich przepływ w jeden wąż z ustnikiem na końcu.

Używając pokrętła na zaworze, użytkownicy mogą przełączać się między pięcioma ustawieniami rozcieńczania, z czego przy 0% zapewniają sobię czystą wodę, a przy 100% zastrzyk elektrolitów. Jest też poziom 25%, 50% i 75% mieszanki.

Czytaj też: LG ogłosiło projektor HU810P i twierdzi, że innego takiego na rynku nie ma

MXXY Hydration Pack sprowadza się do niewielkiego plecaka, oferującego też trochę miejsca na swoje rzeczy, którego aparaturę wodną łatwo utrzymać w czystości. Twórcy ciągle jednak potrzebują sporo, bo ponad 30 tysięcy dolców do realizacji projektu. Ten po dotarciu do sprzedaży detalicznej będzie kosztował 130$.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News