Reklama
aplikuj.pl

F1 Manager 2022 nadjeżdża! Poprowadzicie kierowcę do zwycięstwa?

f1 manager 2022

Jedna z najbardziej zaskakujących zapowiedzi tego roku! F1 Manager 2022 to symulator prowadzenia drużyny w najsłynniejszych sportach motorowych.

F1 Manager 2022 nie od EA

Zanim zaczniemy, rzućcie okiem na zwiastun produkcji. Klimatyczny materiał sprawia, że nawet jako osoba, która nie przepada za takimi produkcjami, mam ochotę spróbować poprowadzić swojego Kubicę.

Czytaj też: Ogromny PlayStation Showcase nadciąga. Co możemy na nim zobaczyć?

Co ciekawe, za grę nie odpowiada EA czy Codemasters, które to zwykle kojarzymy z grami F1. Okazuje się, że licencja na ten sport nie jest na wyłączność Elektroników! Deweloperami są ludzie z Frontier Developments, którzy tworzyli wiele gier typu tycoon, jak RollerCoaster Tycoon czy Jurassic World Evolution. Osoby te są również autorami Elite: Dangerous. Ostatni „F1 Manager” pojawił się w 2000 roku i był on stworzony przez EA Sports. Od tamtej pory nie zadebiutowała żadna tego typu, rozpoznawalna gra, choć od wielu lat mniejsze produkcje o zarządzaniu zespołami F1 świecą triumfy na smartfonach.

Co zaoferuje F1 Manager 2022?

Deweloperzy chcą, aby gracze zapisali swój rozdział w nowoczesnej i intrygującej epoce wyścigów F1. Wybierzemy swój zespół F1 i poprowadzimy go do zwycięstwa w oficjalnych wyścigach sezonu 2022. Rozpoczniemy podróż z tyłu stawki lub zajmiemy pole position – w grze F1 Manager wybór należy do nas. Nasze cel to zaimponować zarządowi zespołu, osiągając sezonowe i długoterminowe cele i zapewniając drużynie sukces na długie lata.

Czytaj też: Nowe GTA 5 na PS5 kontra wersja PC. Wystarczające zmiany?

Zespół konstruktorów jest sercem teamu wyścigowego. Pomiędzy wyścigami gracz będzie mógł kontrolować z siedziby głównej każdy aspekt pracy zespołu. Monitorować będziemy wyniki najlepszych kierowców i pracowników, dbać o finanse i wyszukiwać najlepiej rokujących pracowników z konkurencyjnych zespołów, aby zyskać przewagę przed nadchodzącymi wyścigami.

Od świateł do szachownicy – to my będziemy mielo kontrolę nad sytuacją. Podejmiemy każdą decyzję, wpływając na strategię zjazdów do boksu, wybór opon, a nawet wskazówki dla kierowców. Konsekwentnie realizować będziemy swój plan, reagując też na dynamikę zdarzeń podczas wyścigu, takich jak zmiana pogody i warunków na torze.