Reklama
aplikuj.pl

Fani Call of Duty: Warzone wściekli na deweloperów

call of duty warzone, call of duty battle royale

Ostatnia zmiana w Warzone bardzo nie spodobała się graczom. Co się takiego stało?

Call of Duty: Warzone zebrało wokół siebie ogromną społeczność graczy. Wszyscy byliśmy w szoku, gdy okazało się, że zaledwie po dziesięciu dniach od premiery, w produkcji Infinity Ward bawi się ponad 30 milionów osób.

Z taką sławą idzie jednak wielka odpowiedzialność. Czy jakoś tak głosi to komiksowe przysłowie… Przekonali się o tym deweloperzy gry, którzy w ostatniej aktualizacji wprowadzili pewną zmianę w rozgrywce. Na czym konkretnie polegała ich łatka?

Czytaj też: Deweloperzy chwalą DualSense. Co mówią o padzie do PS5?

Zdecydowano, że od teraz w Call of Duty: Warzone znika tryb dla trzech graczy, a zamiast tego pojawi się tryb czteroosobowy. Dlaczego po prostu nie dodano kolejnego trybu tylko usunięto poprzedni? Prawdopodobnie oznaczałoby to więcej pracy w dbaniu o balans każdej formy zabawy. Problem tylko w tym, że społeczność gry jest bardzo zawiedziona.

W chwili publikacji tegoż wpisu, post na subreddicie gry, krytykujący tryb czteroosobowy ma już ponad 10 tysięcy „łapek w górę” i wciąż pojawiają się nowe memy krytykujące zmianę. Ciekawe, czy Infinity Ward się cofnie?

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News