Reklama
aplikuj.pl

Nowe zdjęcia Ferrari SF90 Stradale Spider i domniemana premiera

Ferrari SF90 Stradale Spider, SF90 Stradale Spider, premiera SF90 Stradale Spider

Ponoć już jutro, czyli 12 listopada, ma zadebiutować Ferrari SF90 Stradale Spider, który znalazł się po raz kolejny w obiektywie.

Zdjęcia Ferrari SF90 Stradale Spider

Plotki wskazują, że przesunięta z zeszłego tygodnia Ferrari SF90 Stradale Spider premiera, o której nic nie wiedzieliśmy, sprawiła, że potencjalni klienci na to cacko zostali już poinformowani o jego wyglądzie i debiucie. My, czyli zwyczajni zjadacze chleba, musimy poczekać na premierę aż do jutra, czyli 12 listopada.

Czytaj też: Spalinowe silniki Ferrari czeka koniec? Prezes firmy wziął głos w sprawie
Czytaj też: Testy hybrydowego Ferrari V6, czyli brzmienie przyszłości i ratunek dla V12
Czytaj też: Ktoś jednak uratował pozostawione Ferrari Testarossa!

Już za kilkanaście godzin Ferrari ma ujawnić swoje SF90 Stradale Spider w pełnej krasie przed całym światem (via Motor1). Ponoć ten model będzie dzierżył chowany twardy dach i zachowa okno wnękowe silnika charakterystyczne dla coupe, umożliwiając osobom postronnym zerknięcie na 4-litrowy silnik V8 z podwójnym turbodoładowaniem.

Czytaj teżSpójrzcie na najbardziej wyjątkowe Ferrari 812 od Novitec
Czytaj teżCzyżby to było Ferrari 812 GTO? Testy i plotki na to wskazują
Czytaj też: Jednomiejscowa 833-konna strzała, czyli Ferrari Monza SP1 po wizycie u Novitec

Warto przypomnieć, że w połączeniu z trzema silnikami elektrycznymi, konfiguracja hybrydowa w SF90 Stradale generuje prawie 1000 koni mechanicznych. W wydaniu Spider, będzie to pierwszy seryjnie produkowany hybrydowy kabriolet Ferrari w cenie wyższej, niż 625000$ za coupe.