WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Wear OS jeszcze żyje. Duża aktualizacja dla zegarków Fossil

Wear OS jeszcze żyje. Duża aktualizacja dla zegarków Fossil

Choć Google zdaje się całkowicie porzucił wsparcie dla Wear OS, posiadacze 5. generacji zegarków Fossil mogą liczyć na dużą aktualizację systemu. Zegarki dostaną funkcje znane z konkurencji, jak choćby pomiar jakości snu.

Fossil z duża aktualizacją Wear OS. Zegarki gonią konkurencję

Zegarki Fossil 5. generacji otrzymają funkcje, z których możemy korzystać w sprzęcie konkurencji już od pewnego czasu. Należą do nich przede wszystkim pomiar jakości snu oraz pułapu tlenowego. To szczególnie ważna funkcja w kontekście tego, że zegarki z Wear OS bardzo dobrze radzą sobie z monitorowanie treningów, więc będzie to bardzo solidne uzupełnienie możliwości.

Pozostając przy monitorowaniu aktywności, zegarki dostaną aplikację Wellness. To właśnie ona będzie odpowiedzialna za pomiar jakości snu, ale również będzie swego rodzaju hubem z informacjami o naszej aktywności.

Jak informuje Engadget zegarki dostana też awatary dostępne przy wyszukiwaniu kontaktów, łatwiejszy dostęp do kluczowych funkcji zegarka oraz rozbudowane tryby baterii. Pozwolą one na konfigurację niestandardowych opcji zarządzania energię, co powinno wydłużyć czas pracy na pojedynczym ładowaniu.

Aktualizację powinny dostać nie tylko zegarki Fossil

Aktualizacja, która została zaplanowana na 19. sierpnia, powinna dotyczyć również zegarek innych marek wchodzących w skład Grupy Fossil. Są to m.in. Skagen Falster 3, ale również produkty marek Armani, Diesel, czy Michael Kors.

Po 19 sierpnia na pewno to sprawdzimy i podzielimy się wrażeniami z nowych funkcji zegarków.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News