Reklama
aplikuj.pl

Gameplay Skywind, czyli Morrowind w Skyrim 7 miesięcy później

skywind, morrowind

Co nowego w Skywind? Jeśli jeszcze nie zapomnieliście co to jest to na pewno będziecie zadowoleni.

Fani tego moda musza mieć anielską cierpliwość. Dłużej trwa już chyba tylko Bethesdzie zrobienie nowej gry. Ale oto jest! Nowy gameplay ze Skywind!

W 2002 roku pojawiło się The Elder Scrolls III: Morrowind, która zachwyca niektórych do dziś. Również lata temu wyszedł The Elder Scrolls V: Skyrim. Grupa graczy od dłuższego czasu wymyśliła sobie plan przeniesienia Morrowinda na silnik Skyrima. Pamiętam, że początkowo zastanawiałem się po co, skoro pewnie do czasu aż skończą, to już wyjdzie TES VI na nowym silniku i będzie trzeba robić od nowa.

Czytaj też: To Nintendo 64 odpala gry z Nintendo Switch!

Teraz już nie wierzę ani w szybką premierę The Elder Scrolls VI ani w to, że gra powstanie na jakimś nowym silniku. Ale w Skywind dalej wiele osób wierzy. Po 7 miesiącach od ostatniego opisu deweloperskiego – twórcy powrócili.

Jakie zmiany zaszły od czasu poprzedniego nagrania w całym projekcie? Projektowanie terenu, efekty dźwiękowe, zadania, modele 3D, implementacja, mechaniki, systemy pogodowe, aktorzy głosowi i wiele innych. Twórcy w dalszym ciągu szukają osób, które mogą pomóc w takich dziedzinach jak: podkładanie głosu, projektowanie poziomów, kodowanie, modelowanie 3D.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News