WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

GeForce RTX 3090 i RTX 3080 w wykonaniu Inno3D

Dziś już o 18:00 NVIDIA ujawni swoją nową rodzinę kart graficznych, których specyfikację już poznaliśmy, ale nic nie powstrzymuje producentów przed ujawnianiem swoich cacek przed premierą.

Na zdjęciach znajdziecie kilka zdjęć przedstawiających autorskie wersje kart graficznych GeForce RTX 3090 i RTX 3080 „Ampere” od firmy Inno3D. Ta postanowiła objąć te dwa modele swoimi najnowszymi zdobyczami technologicznymi w myśl systemu chłodzenia iChill (via Videocardz).

Zarówno RTX 3090, jak i RTX 3080 otrzymają chłodzące zestawy iChill X4 i iChill X3. Ten pierwszy sprowadza się do ogromnego aluminiowego radiatora typu fin-stack z łącznie czterema wentylatorami z czego trzy są tymi „standardowymi”, a dodatkowy 60-mm wentylator możecie dojrzeć na boku kart.

Czytaj też: Zwolnienia w Tesco. Kolejne markety zamknięte

Seria iChill X3 ma już tylko trzy typowe wentylatory, a jej taktowanie jest nieco niższe. Jednak nie tak bardzo, jak najmniej zaawansowany model RTX 3090 w wydaniu Gaming X3 SKU i RTX 3080 w formie Twin X2. Te karty mają już tylko delikatnie podbite częstotliwości.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News