Reklama
aplikuj.pl

Ghostwire Tokyo z darmowym prologiem! Co znajdziemy w tej nietypowej produkcji?

ghostwire tokyo prelude

Ghostwire Tokyo Prelude to będąca wprowadzeniem do większej gry darmowa powieść wizualna. Gra promuje grę? Takiej promocji dawno nie było.

Co działo się przed Ghostwire Tokyo?

W Ghostwire Tokyo niemal wszystkie żywe stworzenia masowo znikają w tajemniczy sposób z ulic Tokio. W ślad za zniknięciem miasto zalewają nadprzyrodzone istoty z mitów i miejskich legend. Pośród całego chaosu z udziałem sił nie z tego świata, gdy rzeczywistość nie ma jasnych granic, gracze mogą zadawać sobie pytanie: gdzie to wszystko się zaczęło? Odpowiedzią ma być Ghostwire Tokyo Prelude.

Czytaj też: Kolejne testy pierwszych od 10 lat zmian w Diablo 2 Resurrected

Ghostwire Tokyo Prelude jest już dostępne za darmo na PlayStation 5 i PlayStation 4. Prequel kończy się dokładnie w momencie, gdy zaczyna się akcja Ghostwire: Tokyo. Premiera dużej gry na PlayStation 5 nastąpi 25 marca.

Szczegóły Ghostwire Tokyo Prelude

Ghostwire Tokyo Prelude to darmowa przygodowa powieść wizualna, stanowiącą wprowadzenie do wydarzeń rozgrywających się w głównej grze. W prequelu poznajemy tajemniczego KK i jego grupę doświadczonych detektywów od zjawisk nadprzyrodzonych, którzy próbują rozwiązać sprawę niezwykłych zniknięć, ale w toku pracy natrafiają na coś dużo poważniejszego. KK odgrywa kluczową rolę w historii Akito w Ghostwire Tokyo, a inne postacie z prequelu również pojawiają się w głównej grze.

Czytaj też: Trofea Assassin’s Creed Valhalla Świt Ragnaroku wyciekły

W ramach opowieści gracze będą budować relacje członkami zespołu KK i poznawać ich przeszłość. Odkryjemy także prawdę o spektralnych zdolnościach KK oraz kłopotach z Hannyą, dziwnym zamaskowanym osobnikiem stojącym za zniknięciami. Co ciekawe, historię Ghostwire Tokyo Prelude można rozgrywać więcej niż raz, aby poznać różne ścieżki opowieści i odkryć dodatkowe niuanse rzucające światło na wydarzenia rozgrywające się w Ghostwire Tokyo.