Reklama

Glovo przywiezie zakupy z Carrefour

dostawa z Carrefour, zakupy online Carrefour

Glovo ogłosiło właśnie partnerstwo z Carrefour. Dzięki niemu możecie zamawiać zakupy z Carrefour Express, które zostaną dostarczone przez kurierów Glovo.

Aktualnie takiego zamówienia można dokonać w 7 miastach: Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Katowicach. Mieszkańcy tych miast mogą wybierać spośród ponad 800 artykułów z 58 sklepów Carrefour.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News

Michał Sacha, dyrektor marketingu, digital, IT, e-commerce i usług finansowychw Carrefour Polska, mówi:

Rozpoczęcie współpracy Carrefour Polska z Glovo przypada na wyjątkowy okres, w którym nasza ambicja szybkiego i skutecznego odpowiadania na potrzeby współczesnych konsumentów nabiera nowego wymiaru i staje się naszym obowiązkiem. Dzięki współpracy z Glovo poszerzamy możliwość korzystania z oferty Carrefour bez konieczności wychodzenia z domu. To również kolejny etap realizowania naszej strategii omnikanałowej.

Zakupy zostaną przywiezione z zachowaniem środków ostrożności oraz higieny. Glovo wprowadziło też dostawę bezkontaktową, dzięki czemu zakupy można odebrać np. spod drzwi.

Maria Raszdorf, Marketing Manager w Glovo, komentuje:

Cieszymy się, że mogliśmy rozpocząć oficjalną współpracę z Carrefour w Polsce. Jest to dla nas duży krok i rozwój w segmencie dostaw spożywczych. Od zawsze naszym celem jest to, by użytkownicy mogli robić codzienne zakupy szybciej, płynniej i wygodniej niż kiedykolwiek wcześniej. Szczególnie teraz, kiedy potrzebujemy tego jeszcze bardziej.

Zakupy będą błyskawicznie kompletowane przez pracowników sklepu. Od razu po złożeniu zamówienia dostają oni powiadomienie i mogą przystąpić do pracy. Stąd czas realizacji ma wynosić tylko godzinę.

Dla nowych klientów aplikacji przez pierwszy miesiąc dostawa jest darmowa. Dla pozostałych osób koszt dostawy to 6,99 zł. Pamiętajcie też, że maksymalna waga jednego zamówienia to 9 kg.

Czytaj też: Glovo dostarczy jedzenie z McDonald’s w 11 nowych miastach