Reklama
aplikuj.pl

Grillując z grillem Nomad poczujecie się jak biznesmeni

Lato w pełni i choć temperatury nie zachęcają do przebywania w towarzystwie ognia, to i tak ktoś i coś musi przygotować w plenerze chrupiącą kiełbaskę. Z grillem Nomad Grill and Smoker będzie to wręcz elegancka zabawa.

Przenośne grille na węgiel drzewny nie są niczym nowym i mogą przyjmować wiele kształtów i rozmiarów, ale nowy model od startupu Nomad wyróżnia się wśród nich, stawiając na mobilność. Debiutancki grill i wędzarnia w jednym oferuje całe mnóstwo miejsca na mięso, a na dodatek możliwość złożenia go do czegoś w formie walizki.

Nomad Grill and Smoker jest przeznaczony do użytku w każdym miejscu, gdzie tylko będziecie w stanie przenieść to 12,7-kilogramowe aluminiowe pudło o wymiarach 42 x 34 x 24 cm z ergonomicznym uchwytem (via New Atlas). Na całej powierzchni zewnętrznej modelu znajdują się małe otwory, dbające o przepływ powietrza, które na dodatek dbają o to, aby grill nie rozgrzał się na zewnątrz. Współpracują też z suwakami wentylacyjnymi, aby kontrolować dostęp do powietrza.

Czytaj też: Znudzeni wyglądem swojej gitary? Wodne modele rozwiążą ten problem

Po rozłożeniu grill przyjmuje postać dwóch pustych komór, które można napełnić węglem drzewnym z kratkami do gotowania ze stali nierdzewnej umieszczonymi na górze. Według zespołu w tym otwartym „trybie grillowania” kuchenka zapewnia 2700 centymetrów kwadratowych powierzchni do gotowania, co ugości aż 30 hamburgerów.

W razie czego Nomad Grill and Smoker można zamknąć i uszczelnić, aby zabawić się procesem wędzenia. Cena za tą przyjemność? Całe 599$, do których można dorzucić kolejne 119$, aby cieszyć się drugim rusztem.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News