Reklama
aplikuj.pl

Grupa Polsat będzie sprzedawać panele słoneczne

ESOLEO to nowa marka Grupy Polsat. Jej działalność będzie zupełnie inna od dotychczasowego portfolio marki. ESOLEO zajmie się fotowoltaiką.

W końcu logo Polsatu to słoneczko

ESOLEO to marka firmy Alledo, wchodzącej w skład Grupy Polsat. W jej ofercie znajdziemy zakup i montaż paneli słonecznych, do 3 lat ubezpieczenia wliczonego w cenę, 15 lat wsparcia technicznego oraz w formie bonusu Internet LTE Plusa do monitoringu instalacji dostępny przez okres 3 lat.

W ofercie firmy znajdują się też podpowiedzi dotyczące wyboru odpowiedniego kredytu pod inwestycję. W tym również dotację z rządowego programu Mój Prąd. Całość jest realizowana pod klucz, łącznie z niezbędną dokumentacją i zgłoszeniami do sieci energetycznej.

Firma dokonuje oględzin w domu klienta i przygotowuje projekt instalacji. Sam montaż, po załatwieniu wszelkich formalności, trwa 1-3 dni, a w ciągu 30 dni zostanie wymieniony licznik energii elektrycznej i wtedy można już korzystać z własnego prądu.

Fotowoltaika to oszczędności

Maciej Stec, Wiceprezes Zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu:

To kolejna wielka zmiana, jaką proponuje Zygmunt Solorz i Grupa Polsat. Niemal 30 lat temu wystartowała Telewizja Polsat z logiem w kształcie słońca z pierwszą, niezależną ogólnopolską stacją telewizyjną dla wszystkich Polaków. Teraz to już ponad 30 kanałów. Kilka lat później Zygmunt Solorz uruchomił Cyfrowy Polsat, platformę satelitarną, dzięki której telewizja dotarła do każdego zakątka Polski. Dzisiaj jest już w kilku milionach domów. Kilka lat temu wprowadziliśmy w Polsce technologię LTE – szybki i powszechnie dostępny internet w całym kraju. W maju jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy sieć 5G. Dzisiaj rozpoczynamy kolejny etap – chcemy „usłonecznić” Polskę. Wprowadzamy ofertę produkcji własnego prądu ze słońca na masową skalę.

Grupa Polsat przekonuje, że w ciągu kilkunastu lat oszczędności związane z energią słoneczną mogą sięgać nawet 100 tys. złotych. Przy założeniu, że w przeciętnym domu wydatki na prąd to ok 250 zł miesięcznie.

W salonie Plusa jak w supermarkecie. Albo na Poczcie

Współczuję konsultantom z salonów Plusa i Cyfrowego Polsatu, bo na ich barki spada sprzedaż kolejnego produktu. W salonach niedługo poczujemy się jak na Poczcie – kupimy tam dosłownie wszystko.

Uruchomiona została też specjalna infolinia pod nr 222 136 222, a ofertę ESOLEO można też znaleźć na stronie internetowej esoleo.pl.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News