WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Ekran dotykowy na biurku, czy film na ścianie? Z tym projektorem można wiele

Ekran dotykowy na biurku, czy film na ścianie? Z tym projektorem można wiele

Chyba każdy lubi podejście „wszystko, a przynajmniej wiele w jednym”. inteligenty projektor Hachi Infinite M1 od Puppy Robotics ma coś z tego.

Hachi Infinite M1 w pozycji wertykalnej może wyświetlić na dowolnej płaskiej powierzchni 23-calowy obraz, zapewniając „dotykowy ekran” za sprawą szeregu czujników, nadzorujących nasze dłonie i palce. W tym trybie działa więc, jak tablet.

Ten smart-projektor z 8 Mpx obiektywemmoże też zadbać o seans, ale dosyć niskiej jakości, bo w 720p, które morze trafić na aż 100-calową projekcję. Nie zabrakło automatycznej korekcji i ostrości, choć jest też ręczna za pośrednictwem dołączonego pilota. Wersja Pro Hachi Infinite M1 oferuje jasność do 600 lumenów ANSI, podczas gdy model standardowy do 500.

W obu wersjach Hachi Infinite M1 siedzi 5000 mAh bateria, dwa 5-watowe głośniki, układ Snapdragon 670 i system Android 9.0 z niestandardowym interfejsem użytkownika. Jednak tam, gdzie Pro jest wyposażony w 6 GB pamięci RAM, 128 GB pamięci masowej na półprzewodnikowych układach (SSD) i system pozycjonowania GPS, standardowy M1 ma do dyspozycji kolejno 4 GB pamięci operacyjnej i 64 GB pamięci masowej.

Czytaj też: Wear OS jeszcze żyje. Duża aktualizacja dla zegarków Fossil

Hachi Infinite M1 kwestię łączności bezprzewodowej rozwiązuje Wi-Fi 802.11ac i Bluetooth 5.0, a przewodowej wejście HDMI 1.4, DisplayPort 1.4, jak również USB-C. Cena? 999$ za wersję standardową, która jest już w sprzedaży. Te szczegóły w przypadku wariantu Pro pozostają tajemnicą.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News