WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Jedyny taki hipersamochód Koenigsegg Agera RS Refinement

Jedyny taki hipersamochód Koenigsegg Agera RS Refinement

Ktoś najwidoczniej był niezadowolony tym, że będzie jeździł tym samym samochodem, co aż 24 innych ludzi na świecie. Tak w skrócie można opisać hipersamochód Koenigsegg Agera RS Refinement.

Koenigsegg Agera RS Refinement

W rzeczywistości nie wiemy, czy tak oficjalnie nazywa się ten model, więc nie zdziwcie się, jeśli usłyszycie o nim, jako o po prostu „Koenigsegg Agera RS”. To ciągle najszybszy (oficjalnie) samochód produkcji seryjnej na świecie, który jest jednocześnie elegancki i agresywny, niesamowicie szybki i wyjątkowo ekskluzywny.

Czytaj też: Illyrian Pure Sport jako pierwszy supersamochód Albanii
Czytaj też: Ares S Project, czyli supersamochód na bazie Corvette C8
Czytaj też:
 Wyjątkowy supersamochód T50 doczeka się wersji tylko na tor

Koenigsegg Agera RS Refinement to jednak inny poziom, ponieważ to kompleksowa przeróbka fabrycznego modelu, w którym można dostrzec podobieństwa do wydania One: 1. W rzeczywistości tego chciał właściciel tego wyjątkowego modelu, zlecając pracę firmie Koenigsegg, która musiała przeprojektować samochód, aby sprostać wyzwaniu.

Czytaj też: McLaren Artura nazwą hybrydowego supersamochodu brytyjskiej firmy
Czytaj też: Oto Ares Design S1 Project Spyder. 700-konny supersamochód bez dachu
Czytaj też: McLaren zapowiada nowy hybrydowy supersamochód na 2021 rok

Wymiana obejmowała bowiem całą maskę, tylną osłonę silnika, skrzydła, które jest teraz w pełni aktywne, zestawu wskaźników na nowy SmartCluster i kompleksowego pomalowania wszystkich metalowych elementów na czarno.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News