Reklama
aplikuj.pl

Pierwsze tak świetne zdjęcia nowej Klasy C Mercedesa

zdjęcia nowej Klasy C Mercedesa, nowa Klasa C Mercedesa, Mercedes Klasy C W06

Światowa premiera nowej generacji Mercedesa Klasy C zbliża się wielkimi krokami, biorąc pod uwagę to, że jeden z prototypów po raz pierwszy pojawił się w obiektywie z tak skromnym kamuflażem.

Zdjęcia nowej Klasy C Mercedesa

Oznaczony kodowo jako W206, Mercedes Klasy C nowej generacji zadebiutuje w nadchodzących tygodniach, czerpiąc garściami z nowej Klasy S. W rzeczywistości będzie nawet czymś w rodzaju „mniejszej Klasy S”, co zdradził sam prezes Mercedesa.

Czytaj też: Spójrzcie na nowego Mercedesa GLC i Klasy C w testach
Czytaj też: Historia AMG One ciągle trwa. Mercedes zrozumiał, że silniki Formuły 1 to nie zabawki
Czytaj też: Elektryczny napęd Mercedesa wkrótce u Aston Martin

Na nowych zdjęciach (via Motor1) profil boczny Mercedesa Klasy C jest prawie całkowicie odsłonięty, co pokazuje jego jeszcze mniej wyraźne linie charakteru. Ta górna została przeniesiona nad chromowane klamki drzwi i teraz znajduje się tuż pod linią okien. Dolna linia z kolei nie została tak bardzo zmieniona, nadal delikatnie unosząc się, na tyle.

Przód nowej Klasy C Mercedesa jest z kolei nieco zasłonięty, ale pod nim widzimy i tak znany projekt świateł rodem z najnowszych Mercedesów. Przednia kratka prototypu kolei nie wydaje się większa od obecnie dostępnej Klasy C.

Czytaj też: Nagrany prototyp Mercedes EQS chwali się sterowaniem tylnymi kołami
Czytaj też: Lifting AMG GT 63 S na zdjęciach. Wydajne coupe Mercedesa przechodzi testy
Czytaj też: Spójrzcie na render Mercedesa Klasy C nowej generacji

Najbardziej zauważalna zmiana dotyczy tyłu, gdzie nowa Klasa C otrzyma poziome tylne światła, które rozciągają się na klapę bagażnika, dając wrażenie szerszego nadwozia.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News