Reklama
aplikuj.pl

Zapowiedź Hondy Civic nowej generacji

Honda Civic, Civic nowej generacji, Honda

Honda wreszcie oficjalnie zapowiedziała, że nadchodzi Civic nowej generacji. Krótki zwiastun tego modelu potwierdza to bez reszty, pokazując go pod kilkoma kątami, aby finalnie ujawnić datę prezentacji tego cacka.

Krótki zwiastun modelu Civic nowej generacji

Trwający zaledwie 15 sekund klip wyjawił, że ​​Honda zaprezentuje nowego Civica 17 listopada, ale i tak nie będzie to premiera, po której dowiemy się wszystkiego. Ba! Będzie jeszcze gorzej, bo to to, co zobaczymy we wtorek w przyszłym tygodniu, nie będzie ostateczną wersją produkcyjną modelu, a prototypem, który jest prawie gotowy do wejścia na linie montażowe.

Czytaj też: Autonomia Honda Legend. Wyścig o bycie pierwszym trwa
Czytaj teżRoadster Honda S660 od Mugen, to bestyjka tylko z wyglądu
Czytaj też: Słodka Honda N-One doczekała się sporej aktualizacji

W Civic nowej generacji Honda obiecuje całkowite przeprojektowanie swojego najlepiej sprzedającego się samochodu, który „po raz kolejny podniesie poprzeczkę w zakresie stylu, osiągów, bezpieczeństwa i zaawansowanej technologii na rynku samochodów kompaktowych”.

Czytaj teżCzy Honda Civic 2021 zachowa manualną skrzynię biegów?
Czytaj też: Nowa Honda Civic Type R wyrenderowana na podstawie patentów i zdjęć
Czytaj też: Honda Civic nowej generacji skrywa wszystko pod kamuflażem

W rzeczywistości jednak nie zapowiada się, żeby Honda odeszła znacząco w nowym Civicu od poprzedniej generacji pod kątem wzornictwa. Wiemy jednak, że ten będzie posiadał uproszczony i odważniejszy wygląd w porównaniu do odchodzącego samochodu.