WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Horizon Zero Dawn 2 zdradzony przez aktorkę głosową

Najsłabszym ogniwem w utrzymywaniu tajemnic są właśnie ludzie, czego idealnym przykładem jest Janina Gavankar, która użyczyła głos niespecjalnie ważnej postaci Tatai w Horizon Zero Dawn. Jej ostatnia rozmowa wręcz zdradza to, że Horizon Zero Dawn 2 rzeczywiście powstaje.

Czytaj też: Steam musiał otrzymać konkurencję na rynku

I pomyśleć, że piszę o tym dla Was zaledwie kilka godzin po tym, jak podsumowałem oferty pracy w Guerilla Games, które wskazywały właśnie na kontynuację Horizon Zero Dawn. Wszystko sprowadza się do rozmowy wspomnianej aktorki głosowa, która podczas imprezy cosplayerów rozmawiała z fanką, która stwierdziła, że to właśnie Gavankar zachęciła ją do zagrania w Horizon Zero Dawn. Wtedy padło zdanie (klip z nim został zdjęty z Twitcha):

To niesamowite, poczekaj, aż zobaczysz sequel. Umrzesz [zapewne z zachwytu? – dop. red.] – znam kilka tajemnic! – umrzesz.

To ewidentnie pierwszy nieoficjalny teaser Horizon Zero Dawn 2, bo wszyscy ci, którzy podkładają postaciom w grach głosy, wiedzą o produkcjach znacznie wcześniej. Wiążę ich jednak umowa poufności, ale czasem emocje przewyższają zdrowy rozsądek i wagę podpisanego dokumentu. Jednak nie powinniśmy oczekiwać rychłej premiery nowego Horizona – dwa lata na tak rozbudowaną produkcję, to ciągle za mało. A więc startowy tytuł na PS5?

Czytaj też: Układ AMD Gonzalo z PlayStation 5 i nowego Xboxa coraz bliżej finalnej wersji

Źródło: Reddit, Wccftech