WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Huawei – akcesoria za złotówkę i wielki konkurs na motywy

Huawei nie zwalnia tempa jeśli chodzi o kolejne promocje. Każdy, kto w ostatnim czasie wybrane urządzenia Huaweia mogą za złotówkę dostać dodatkowe akcesoria. Z kolei na twórców motywów czeka konkurs z nagrodami o wartości aż 300 tys. dolarów.

Kupowałeś sprzęt Huaweia? Zostaw opinię i odbierz akcesoria

Osoby, które zakupiły lub w najbliższym czasie kupią wybrane urządzenia w sklepie internetowym Huaweia mogą za złotówkę otrzymać dodatkowe akcesoria.

Czytaj też: mBank dostępny w Huawei AppGallery. Ale jest tu duży haczyk

Aby skorzystać z promocji należy w dniach 13-31 maja zalogować się na swoje konto w sklepie internetowym firmy i na karcie zakupionego produktu wyrazić o nim opinię o długości minimum 50 znaków. Po weryfikacji komentarza można będzie otrzymać voucher na akcesoria, który zostanie wysłany na adres mailowy użyty do rejestracji w sklepie. Promocja dotyczy następujących urządzeń:

  • Huawei Watch GT 2e – słuchawki FreeLace za złotówkę,
  • smartfon Huawei P40 Lite – czarne etui za złotówkę,
  • smartfon Huawei P40 Lite E – przezroczyste etui za złotówkę,
  • laptop Huawei MateBook X Pro 2020 lub Matebook 13 2020 – bezprzewodowa myszka Huawei AF30 oraz plecak Huawei za złotówkę.

Regulamin promocji znajduje się pod tym adresem.

300 tys. dolarów dla twórców motywów

Rusza kolejna edycja konkursu Huawei GLobal Theme Design Competition. Łączna pula nagród to 300 tys. dolarów. W tym 20 tys. dolarów dla zwycięzcy.

W ubiegłej edycji udział wzięło ponad 4 000 twórców z całego świata. Prace konkursowe można zgłaszać do 1 lipca w czterech kategoriach – Motywy, Tapety, Tarcze zegarków oraz Miasta.

Zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem strony internetowej.