WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

AppGallery stale rośnie, a Huawei ma dla nas wakacyjne promocje

AppGallery stale rośnie, a Huawei ma dla nas wakacyjne promocje
Lokowanie produktu

Huawei prężnie rozwija ofertę sklepu z aplikacjami AppGallery. Sukcesywnie pojawiają się w niej kolejne, brakujące programy. Firma nie zamierza spoczywać na laurach i nadal mocno inwestuje w rozwój i promocję sklepu. A korzystamy na tym my, klienci. Bo dzięki kolejnym promocjom na aplikacje takie jak iTaxi, czy Empik Music mamy niekończące się pasmo korzyści.

Lista aplikacji w AppGallery stale rośnie

Sklep z aplikacjami Huaweia bardzo szybko uzupełnia luki w dostępie do najważniejszych programów. W AppGallery mamy już porządną nawigacji w postaci darmowej AutoMapy. Są aplikacje transportowe, jak iTaxi. Jak grzyby po deszczu wyrastają kolejne aplikacji bankowe, które już niedługo będą oficjalnie dostępne również na smartfonach z HMS, czyli m.in. serii P40 oraz modelach Y5p oraz Y6p.

Czytaj też: PeoPay Banku Pekao trafia do AppGallery Huaweia oraz Banki przychodzą do Huawei AppGallery. Tym razem IdeaBank

Duży plus należy się firmie za ułatwienie odnalezienia aplikacji, których w AppGallery z różnych powodów jeszcze nie ma. Huawei oficjalnie promuje aplikację Petal, dzięki której na smartfonach z HMS można zainstalować choćby Netflixa.

Czytaj też: Huawei ułatwia życie bez Google’a. Oto aplikacja Petal

Wakacyjne promocje w AppGallery

Często zapominamy, że AppGallery to sklep z aplikacjami nie tylko dla smartfonów z HMS, ale wszystkich urządzeń Huaweia. Dzięki temu organizowane promocje są kierowane do wszystkich użytkowników. Dlatego też z poniższych promocji może skorzystać każdy.

Na pierwszy ogień weźmy Empic Music. Nowy serwis streamingowy na polskim rynku to solidna alternatywa dla zagranicznych gigantów takich jak Tidal czy Spotify. Szczególnie powinni po niego sięgnąć miłośnicy polskiej muzyki, której w Empik Music nie brakuje. Podobnie jak specjalnych akcji organizowanych przez polskich artystów. No i Wojciech Mann(!), który tworzy własne playlist specjalnie dla użytkowników serwisu. Po pobraniu aplikacji, w sekcji Prezenty w AppGallery można znaleźć kod, który pozwala na darmowe korzystanie z Empik Music przez 90 dni. Promocja trwa aż do stycznia 2021 roku lub wyczerpania kodów.

Wspomniana wcześniej aplikacja iTaxi też ma coś ekstra dla klientów Huaweia. Pobierając ją z AppGallery można otrzymać 50% rabatu na przejazd (maksymalnie do kwoty 10 zł). Promocja trwa do końca wakacji lub wyczerpania kodów.

Kolejny w kolejce jest Traficar. Tutaj użytkownicy Huaweia mogą liczyć na 50 zł rabatu na pierwszy przejazd i kolejne 50 zł w postaci rabatu na zakupy w sklepie internetowym Huawei,pl. Czas trwania promocji jest taki sam jak w przypadku iTaxi.

Na końcu mamy Hop.City. Wypożyczają skuter w aplikacji pobranej z AppGallery możemy liczyć na 20 minut darmowej jazdy. Ta promocja trwa do końca lipca.

To tylko ostatnie promocje, bo te w AppGallery pojawiają się na tyle często, że czasami można coś przegapić. Aktualnie trwają choćby zniżki na zakupy na Allegro, czy rabaty przy transakcjach w SkyCash. Aby nic nie przegapić, warto obserwować profil sklepu na Facebooku lub śledzić dedykowaną promocjom stronę internetową.

AppGallery rozwija się szybciej niż się spodziewano

Liczba aplikacji w AppGallery stale rośnie. W połowie 2020 roku było ich już 35 tys.

Liczby stale rosną, a niektóre aplikacje pojawiają się w AppGallery znacznie szybciej niż planowano. Co czasami zaskakuje też samego Huaweia. Wielokrotnie mieliśmy już sytuacje, w której rozmawiając z przedstawicielami firmy o danej aplikacji dowiadywaliśmy się, że pojawi się w ciągu kilku tygodni, a nawet miesięcy. Tymczasem program w AppGallery pojawiał się już za kilka dni.

Sklep z aplikacjami Huaweia rozwija się bardzo dynamicznie, a nas jako użytkowników urządzeń firmy powinno to tylko cieszyć. I trzymać kciuki za dalszy, tak dobry rozwój sytuacji.

Materiał powstał we współpracy z firmą Huawei