Reklama
aplikuj.pl

Nowe akcesoria Huawei – jest w czym wybierać

Tradycyjnie już obok nowych smartfonów Huawei zaprezentował szereg akcesoriów. Wśród nich znalazł się wariant Porsche Design zegarka Watch GT 2 Pro, słuchawki FreeBuds Studio oraz głośnik Huawei Sound.

Wiadomość jest aktualizowana

Zegarek Watch GT 2 Pro Porsche Design czyli kosmetyki ciąż dalszy

Jeśli zegarek Watch GT 2 Pro to dla kogoś za mało Premium, to pojawia się nowa wersja stworzona z marką Porsche. Dostajemy nową tytanową kopertę z wkomponowanym logo Porsche Design, tytanową bransoletę oraz dedykowane tarcza.

Nowością jest też poprawiony pulsometr Huawei TrueSeen 4.0+ oraz szafirowa soczewka chroniąca diody czujnika. Ma to oferować lepsze przepuszczanie światła oraz dokładniejsze pomiary.

Poza tym możliwości zegarka są niezmienne w stosunku do modelu Watch GT 2 Pro.

Czytaj też: Huawei Watch GT 2 Pro – elegancki smartwatch w szybkiej recenzji

Huawei Sound – potężny dźwięk w 360 stopniach

Następca głośnika Sound X oferuje niezmienny, minimalistyczny wygląd, choć jest od niego nieco większy. W jego wnętrzu znalazły się cztery głośniki – 4-calowy niskotonowy o mocy 40W oraz trzy pełnozakresowe o mocy 5W każdy. Konstrukcja Push-Push pozwala niwelować wibracje konstrukcji, przez co dźwięk może czysty nawet przy głośności na poziomie 90 dB.

Głośnik ponownie zostaw stworzony we współpracy z firmą Devialet. Dodała ona do konstrukcji swoje technologie. Przetwarzanie sygnału SAM 2.0 pozwala na przemieszczanie się głośnika niskotonowego i jednostek pasywnych, aby wydobyć jak najgłębsze basy bez zniekształceń. Z kolei SPACE zapewnia dźwięk przestrzenny w 360-stopniach, który jest tak samo słyszalny z praktycznie każdej strony głośnika.

Z innymi urządzeniami głośnik łączy się przez Bluetooth lub przewodowo przez gniazdo AUX.

Czytaj też: Test Huawei Sound X – elegancki głośnik wgniata w fotel

FreeBuds Studio – nauszne słuchawki z ANC

Największa konstrukcja w portfolio słuchawek Huawei oferuje duże nauszniki o wymiarach 65 x 42mm, które dopasowują się do kształtu ucha. Są wykonane ze skóry proteinowej, która dodatkowo izoluje od dźwięków otoczenia. Wspomaga ją system aktywnej redukcji hałasu, która redukuje szumy o 40 dB. Nie zabrakło też funkcji pozwalającej na prowadzenie rozmów bez konieczności zdejmowania słuchawek. Za przetwarzanie dźwięków otoczenia odpowiada system sześciu mikrofonów.

Za dźwięk odpowiadają 40mm przetworniki polimerowe, generujące dźwięk w zakresie od 4 000 do 40 000 Hz. Brzmienie wspomaga autorski kodek Huawei L2HC pozwalający na osiągnięcie przepustowości do 860 kb/s.

Na pojedynczym ładowaniu słuchawki mają działać do 20 godzin z aktywnym ANC oraz do 24 godzin bez aktywnej funkcji. Słuchawki można podłączy przez Bluetooth do dwóch źródeł jednocześnie.

Czytaj też: Test Huawei FreeBuds Pro. Malutkie słuchawki dla wymagającego użytkownika

Ceny i dostępność nowych urządzeń Huawei

Niestety nie wiemy kiedy dokładnie i w jakich cenach dostępne będą nowe urządzenia. Będziemy aktualizować wiadomość kiedy tylko dostaniemy niezbędne informacje.