Reklama

Westworld sezon 3. – zwiastun 3. odcinka zapowiada świetną akcję

Westworld, Westworld sezon 2, Westworld sezon 1, Westworld streszczenie, HBO, Westworld sezon 2 streszczenie, Westworld sezon 3, Westworld 2, Westworld 3, Ed Harris, Westworld Dolores, Evan Rachel Wood, Jeffrey Wright

HBO zaprezentowało krótki zwiastun kolejnego odcinka 3.sezonu Westworld i wygląda na to, że akcja w końcu się rozkręci. Zobaczcie, czego się spodziewać.

CZYTAJ TEŻ: Najciekawsze newsy – filmy i seriale [23.03.2020]

Nowy sezon Westworld dzieli nam fabułę pomiędzy Maeve, która została w parku rozrywki, a Dolores, której udało się uciec do realnego świata. Obie bohaterki mają swoje cele i dążą do ich spełnienia. W parku Maeve nadal chce dotrzeć do swojej córki, która w finale poprzedniego sezonu przedostała się do Doliny Po Drugiej Stronie. Jednocześnie jej wątek pokazuje nam zupełnie nową atrakcję osadzoną w realiach II Wojny Światowej. Dolores zaś chce zemścić się na wszystkich, którzy wyrządzili hostom krzywdy. Dlatego poluje na byłych gości parku, ale przede wszystkim chce doprowadzić do zagłady ludzkości. Trzecim wątkiem jest ten poświęcony Bernardowi, który za wszelką cenę pragnie powstrzymać Dolores.

Dwa pierwsze odcinki powoli wprowadzały nam zarys fabuły 3. Sezonu pokazując gdzie znajdują się bohaterowie, a także wprowadzając nowego złoczyńcę granego przez Vincenta Cassela. Zwiastun trzeciego epizodu zapowiada nam rozkręcenie akcji. Widzimy, że ponownie wrócimy do Dolores, której relacje z Calebem się zacieśniają. Dodatkowo więcej czasu zostanie poświęcone Charlotte Hale, a raczej hostowi w jej powłoce, bo nadal nie wiemy, czyja świadomość w niej jest.

Odcinek pod tytułem The Absence of Field zadebiutuje na platformie 29 marca. Tradycyjnie w Polsce będziemy mogli obejrzeć go o 3:00 w nocy 30 marca.

CZYTAJ TEŻ: Chińskie kina powoli zaczynają działać. Tylko czy ktoś do nich chodzi?

W serialu zobaczymy takich aktorów jak: Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Jeffrey Wright, Luke Hemsworth, Ed Harris, Tessa Thompson, Lena Waithe, Vincent Cassel i Aaron Paul.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News