WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Hyundai Kona po lifcie na pierwszych zdjęciach

Hyundai Kona to stosunkowo nowy produkt na rynku, ale i tak producent planuje go odświeżyć i tak właśnie, ujrzeliśmy właśnie prototyp Kony po lifcie.

Jak na tak świeży samochód, odświeżenie, jakiego oczekiwaliśmy, powinno sprowadzić się do jedynie delikatnych zmian, dlatego możemy zaskoczyć dużą ilością kamuflażu. Chociaż ten samochód sprawia wrażenie, jakby był zupełnie nowym modelem, to tylko odświeżenie.

Pomimo solidnego przebrania łatwo zauważyć, że wygląd przedniej części pojazdu pozostanie niezmieniony, a przynajmniej jeśli chodzi o układ reflektorów. Jak jednak twierdzi Motor1, powinniśmy spodziewać się drobnych zmian w przedniej maskownicy, co może sprowadzić się do nowego wzoru klatki.

Podobne małe poprawki powinny być również widoczne z tyłu, a w tej chwili niewiele można powiedzieć o poprawionej Kona. Mówi się, że ten crossover powinien również zaktualizować i zwiększyć wydajność silników, a także doczekać się kilku ulepszeń wnętrza.

Warto zaznaczyć, że najnowszym dodatkiem do spektrum modeli Kona jest Kona Hybrid, która została wypuszczona w Europie zeszłego lata. Ten ekologiczny crossover z Korei Południowej posiada 1,6-litrowy czterocylindrowy i elektryczny silnik o łącznej łącznej mocy 139 koni mechanicznych 265 Nm momentu obrotowego.