Reklama

Ikea i Sonos zintegrowały ramkę z głośnikami w ramach Symfonisk

Ikea i Sonos, ramkę z głośnikami w ramach Symfonisk, ramka Symfonisk

W ramach najnowszej współpracy między firmą Ikea oraz Sonos powstał kolejny produkt w rodzinie Symfonisk. Czy potrzebny? O tym musicie zdecydować sami, bo to nic innego, jak ramka z głośnikami.

Symfonisk Picture Frame Wi-Fi Speaker nie jest pierwszym takim tworem szwedzkiej firmy, bo rodzina produktów Symfonisk narodziła się w 2019 roku. Wtedy to na rynek wrzucono lampę ze zintegrowanym głośnikiem, a teraz podobnie postąpiono z ramką. Zapewni ona Waszemu pomieszczeniu nie tylko powiew “wystrojowej” świeżości, ale też wysokiej jakości dźwięk.

Czytaj też: Samsung Galaxy Buds Pro – idealny kompan nie tylko do słuchania muzyki

Nowy nabytek rodziny Symfonisk połączył obraz z głośnikami

Po zintegrowaniu ramki z głośnikami o wymiarach 56 x 40 x 5 cm Ikea postarała się o jej łatwy montaż. Dlatego ten gadżet został wyposażony w samopoziomujący wspornik, który umożliwia prostą instalację. Chociaż jego pierwotne miejsce jest na ścianie, gdzie można go zawiesić pionowo lub poziomo, to można go też umieścić na podłodze dzięki silikonowej nóżce.

Oszczędzający miejsce głośnik z ramką na zdjęcia może wisieć samodzielnie na ścianie jako przyciągające wzrok dzieło sztuki. Można go też dopasować do innych artystycznych dzieł, umieścić na półce lub na podłodze, opierając go o ścianę. Wymienne fronty ułatwiają wybór stylu, który będzie pasował do Twojego indywidualnego domu.

— powiedział Stjepan Begic z Ikei.

Czytaj też: Nawigacyjne buty Hondy Ashirase wesprą osoby z dysfunkcją wzroku

Trzeba pamiętać, żeby zamontować tę ramkę w pobliżu gniazdka, ponieważ do działania wymaga ona zasilania za pośrednictwem 350 centymetrowego przewodu. Całość składa się z podstawy wykonanej z ABS, poliestrowej sekcji przedniej i mechanizmu umożliwiającego wymienianie frontów autorstwa artystki Jennifer Idrizi.

Urządzenie łączy się z siecią domową przez Wi-Fi i może być używane samodzielnie, z innymi produktami Sonos lub dwoma pozostałymi członkami rodziny Symfonisk. Można więc zapewnić pomieszczeniu solidne nagłośnienie, którym można sterować za pośrednictwem aplikacji Sonos, Airplay 2, czy Spotify Connect.

Czytaj też: Certyfikaty Galaxy Watch4 Samsunga wystawione. Co zdradzają?

Wszystko to w kwocie 199 dolarów, czyli dosyć sporej cenie, ale udział w projekcie firmy Sonos obiecuje najwyższej klasy jakość dźwięku. Jednak specyfikacje tego głośnika w obrazie nie zostały ujawnione. Nic w dziwnego, bo dostępny w czerni lub bieli głośnik Wi-Fi Symfonisk Picture Frame będzie dostępny dopiero od 15 lipca.