Reklama

Pierwsze informacje o Grand Theft Auto 6!

gta 6, gta, grand theft auto, rockstar games

Grand Theft Auto 6 nadchodzi. Nie nastawiajcie się jednak na prędką premierę.

Dotychczasowe informacje, które pojawiały się w sieci na temat Grand Theft Auto 6 pochodziły z niezbyt wiarygodnych źródeł. Często byli to jacyś aktorzy głosowi, którzy nawet nie byli pewni w czym występują. Teraz jednak jest inaczej.

Nowe wieści na temat Grand Theft Auto 6 pochodzą od Jasona Schreiera, dziennikarza Kotaku, któremu naprawdę można zaufać jeśli chodzi o informacje na temat gier wideo. Do czego udało mu się dotrzeć? Dziennikarz jakiś czas temu ujawnił niekorzystne dla Rockstara informacje o warunkach pracy w firmie. Doprowadziło to do tego, że w szkockim Rockstar North zaszły zmiany.

Czytaj też: Valorant może trafić na smartfony. Zaskakujące odkrycie gracza

Firma ma teraz częściej wydawać swoje gry, ale jednocześnie nie będzie to działo się przez crunch. Seria Grand Theft Auto, zaczynając od GTA 6 ma być trochę mniejsza. Oczywiście skala świata dalej będzie odpowiednio duża, ale nie będzie tutaj starań w powiększeniu mapy za wszelką cenę.

Grand Theft Auto 6 ma ponadto być grą „średniej wielkości” w dniu swojej premiery. Tytuł jednak będzie po premierze rozbudowywany, dzięki czemu w końcu stanie się większą grą. Okazuje się jednak, że o ile nowe gry Rockstara mają wychodzić szybciej, to jednak z pierwszym krokiem GTA w takiej formie trzeba będzie jeszcze zaczekać. Grand Theft Auto 6 jest wciąż w wczesnej fazie produkcji, więc do premiery mogą jeszcze minąć lata…

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News