Reklama
aplikuj.pl

Internet z Netii bez zobowiązań, a pakiet z TV z roczną umową

bosch, Najczęściej kupowanym produktem na raty online w 2020 roku był smartfon

Netia przygotowała nowe oferty, które idealnie pasują do obecnych, niepewnych czasów. Już nie trzeba się wiązać długą, dwuletnią umową. Zamiast tego szybki, nielimitowany internet z Netii możemy mieć bez zobowiązań, a umowę na pakiet z telewizją jedynie na rok.

Internet z Netii bez długiej, wiążącej umowy?

Piotr Rożalski, Kierownik Działu Rozwoju Oferty B2C w Netii mówi:

W Netii rozumiemy, że w obecnych czasach wiele osób oczekuje większej elastyczności i krótszych umów na usługi niż 2 lata. Szybki, stabilny i nielimitowany dostęp do internetu jest natomiast niemal tak niezbędny w domu jak prąd czy bieżąca woda. Dlatego wdrożyliśmy nowe, bardzo proste i przystępne cenowo oferty bezterminowe na dostęp do internetu oraz 12-miesięczne umowy na pakiety z telewizją.

Netia przygotowała bardzo ciekawą ofertę internetu dla wszystkich, którzy nie chcą wiązać się długimi umowami. Jest to opcja idealna w obecnym czasie, gdy wielu rzeczy nie jesteśmy pewni. Firma oferuje więc umowę na czas nieokreślony, więc nie trzeba podpisywać niczego na dwa lata czy nawet na rok. W ofercie dostaniemy dostęp do internetu o prędkości do 300 Mb/s (lub innej, maksymalnej dla danej, nie światłowodowej technologii dostępowej) kosztuje 60 zł miesięcznie (cena z rabatem za e-fakturę i zgody marketingowe). To zaledwie 10 zł więcej niż wynosi abonament w promocji z umową na 24 miesiące (ale bez 3-miesięcznego okresu darmowego na start). Jest możliwość także przyspieszenia internetu w technologii światłowodowej do 500 Mb/s (70 zł miesięcznie) lub nawet do 1 Gb/s (80 zł miesięcznie).

Czytaj też: Google usunie nieaktywne konta i dawno nieruszane dane
Czytaj też: Nielimitowana przestrzeń w Zdjęciach Google wkrótce zostanie ograniczona
Czytaj też: Na wizytę w punkcie sprzedażowym Play umówimy się przez Booksy

Oprócz tego, Netia dołącza do takiej usługi kompleksową usługę Bezpieczny Internet 2 zapewniającą cyberbezpieczeństwo. Przez pierwsze 2 miesiące nic za to nie płacimy, a potem koszt wynosi 10 zł miesięcznie, choć w każdej chwili można z niego zrezygnować. Chętni mogą również wykupić dostęp do HBO GO za 20 zł miesięcznie (pierwszy miesiąc darmowy, za dodatkowe 10 zł stały adres IP, a za kolejną dyszkę nielimitowany telefon stacjonarny z połączeniami nie tylko krajowymi, ale również na numery stacjonarne w UE, i stacjonarne a także mobilne w USA i w Kanadzie.

Netia oferuje też pakiet internet + TV z umowa na rok

A jeśli interesuje Was opcja internetu z telewizją, to Netia też ma ciekawą opcję. Umowa jest na rok, a koszt tylko 10 zł wyższy, niż przy umowie dwuletniej. Minusem jest brak dodatkowych bonusów takich jak 3 miesiące na start gratis. Średni pakiet M obejmuje internet do 300 Mb/s i usługa TV ze 100 popularnymi kanałam i kosztuje 70 zł miesięcznie. Zaś opcja z bogatszą ofertą TV (pakiet L ze 182 kanałami) kosztuje 100 zł miesięcznie.

Jak czytamy na stronie Netii:

Do internetu solo oraz pakietów z TV można dokupić usługi mobilne (Netia Mobile) z okresem zobowiązania analogicznym, jak dla usług podstawowych. Przykładowo: 25 zł miesięcznie kosztują abonamenty komórkowe z nielimitowanymi połączeniami głosowymi, SMS-ami, MMS-ami w Polsce i UE oraz pakietem 12 GB danych (2,25 GB w UE) z opcją „Internet bez końca”, w ramach której po wyczerpaniu pakietu danych internet się nie kończy, a klient może nadal korzystać z sieci z prędkością do 1 Mb/s. Na przenoszących numer czeka bonus w postaci 3 miesięcy bez opłat.

Opłata aktywacyjna dla usługi dostępu do internetu wynosi 59 zł i obejmuje dzierżawę routera WiFi, który pozwala na wykorzystanie, również bezprzewodowo, pełni możliwości wykupionej przez abonenta usługi internetowej. Aktywacja usługi telewizyjnej i udostępnienie multimedialnego dekodera Netia Player, to koszt łącznie 2 zł. Aktywacja każdej z usług telefonicznych kosztuje 9 zł.