Reklama
aplikuj.pl

Na wizytę w punkcie sprzedażowym Play umówimy się przez Booksy

Marcin Gruszka, play Marcin Gruszka, play, rzecznik prasowy play, rzecznik play, prasa play, operator play

Żeby uniknąć czekania w kolejkach w punktach sprzedaży, Pley udostępnił swoim klientom możliwość umawiania się na wizyty za pośrednictwem Booksy.

Za pośrednictwem Booksy umówimy się na wizytę w salonie Play

Booksy to bardzo popularna i wygodna aplikacja, za pośrednictwem której możemy umówić się do fryzjera, kosmetyczki czy salonu urody. Można tam sprawdzić dostępne terminy, a także ceny za konkretną usługę. Nie ma potrzeby dzwonić, ani iść wcześniej do salonu, by umówić się na konkretną datę. Teraz Play postanowił skorzystać z tej aplikacji, a osoby chcące załatwić coś w punkcie sprzedażowym mogą umówić się na wizytę przez Booksy.

Czytaj też: Dzwoni do Ciebie numer 222571145? Pamiętaj, żeby odebrać telefon!
Czytaj też: Rada Unii Europejskiej chce położyć kres bezpiecznemu szyfrowaniu rozmów?
Czytaj też: Revolut dodaje funkcję Pockets, czyli pomoc w planowaniu wydatków

Play jest pierwszym operatorem w Polsce, który umożliwia ( na razie testowo) swoim klientom dokonanie rezerwacji wizyty za pomocą Booksy. W aplikacji nalazło się 31 salonów rozmieszczonych w największych miastach w Polsce. Można umówić się m.in. na przeniesienie numeru, zakup nowej usługi czy przedłużenie umowy. Taka opcja pozwala na bezpieczną wizytę w punkcie sprzedażowym, bez konieczności wyczekiwania w kolejkach. To również spora oszczędność czasu.

Opcja dostępne będzie testowo przez 3 miesiące, ale zapewne jeśli zainteresowanie usługą będzie duże Play i Booksy zdecydują się na jej przedłużenie.